Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik bankalardan peş peşe cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları duyurulmaya başladı. Özellikle son yıllarda artan enflasyon ve gelen zamlar nedeniyle nakit sıkıntısı çeken pek çok vatandaş söz konusu kredileri araştırmaya devam ediyor. 

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunan TEB, Hoş Geldin Kredisi fırsatı sayesinde en uygun faiz oranlarını da duyurdu. Borç erteleme olanaklarına sahip kredi, 36 aya kadar vade fırsatlarıyla aylık düşük taksit oranları ile ödenebilecek. 

TEB HOŞ GELDİN KREDİ KAMPANYASI FAİZ ORANLARI 

nakit-ihtiyaci-olanlara-3-ay-geri-odemesiz-kredi-odemeleri-basladi (2)

TEB’in avantajlı oranlara sahip Hoş Geldin Kredisi kapsamında yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile kredi tahsis edilecek. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak sunulacak kredide uygun geri ödeme planları da hazırlanabiliyor. Ertelenen kredilerin ödeme planlarında ilk taksit olarak görülen kalem erteleme faizinden oluşmaktadır. 

İhtiyaç kredisi fırsatından en uygun faiz oranları ile yararlanmak isteyenlere özel aylık gelir durumlarına göre avantajlı bir geri ödeme seçeneği sağlanacak. Ayrıca dijital kanallar üzerinden hızlı başvuru özellikleri ile işlem yapılabilmektedir. 

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB’den Hoş Geldin Kredisi Kampanyası kapsamında 3 ay erteleme fırsatı, yüzde 1,64 faiz oranları ve 36 ay vade seçenekleri sunuluyor. TEB ile çalışmaya yeni başlayan müşterileri için geçerli kampanya kapsamında 3 aya kadar kredi erteleme olanakları sağlanıyor. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

TEB’in avantajlı faiz oranlarına sahip 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin CEPTETE Mobil’den, internet şubesinden ya da doğrudan TEB şubelerinden başvuru işlemlerinin kolayca yapılması mümkündür. Kısa sürede dijital kanallardan en uygun ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.