Akaryakıt zamları, yükselen hammadde fiyatları, kira giderleri, alışveriş harcamaları ve daha pek çok başlık altında sıralanabilecek olan masraflar, son dönemlerde tüketicilerin bütçelerini iyiden iyiye zorlamaya başladı. Ekonomi piyasalarında ve diğer alanlarda yaşanan olumsuz gelişmeler sebebi ile aldıkları maaş zamları kısa süre içerisinde eriyen ancak giderleri de ters orantıda artan vatandaşlar, ay sonlarını daha rahat getirebilmek ve borç yüklerinden kurtulabilmek adına nakit desteği arayışı içerisine girdi.

Bir süredir geçim dertleri devam edene ve yakın çevreleri de aynı durumda olduğu için borç alarak bütçelerini destekleyememeye başlayan vatandaşlar, ceplerinde günden güne büyüyen bir delik ile yaşamaya çalışmaktan yoruldu. Bu kapsamda kendilerine en uygun kredi desteğini arayan ve nakit sıkıntılarının anında çözüme kavuşturulmasını isteyen vatandaşlara, Akbank’tan müjdeli haber geldi. Sene başında bu yana tüketicilere destek olabilmek adına birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, bu kez de nakit ihtiyaçlarına anında karşılık veren yeni bir kredi kampanyası düzenlediğini bildirdi. 

AKBANK ANINDA KREDİ KAMPANYASI 2022

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

nakit-ihtiyacini-karsilamak-isteyenlere-akbanktan-dev-hizmet-gunde-187-tlye-100-bin-tl-tek-

Resmi internet sitesi ve mobil kanalları üzerinden duyurduğu kampanya haberleri sayesinde tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran ve bu kapsamda da müşteri sayısını günden güne arttıran Akbank, artan nakit ihtiyaçları sebebi ile geçim sıkıntısı yaşayan tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

Akbank tarafından düzenlenmiş olan 100 bin TL üst limitli yeni kredi kampanyasının azami vade sayısı, 36 ay olarak açıklandı. Kredi başlangıç faizini yüzde 2,05 olarak duyuran banka, ilgili kampanyaya hem mobil uygulama hem de internet bankacılığı kanalı üzerinden başvuru yapılabileceğini belirtti. 

AKBANK ANINDA KREDİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Akbank, 100 bin TL üst limit ile geliştirmiş olduğu yeni kredi kampanyasının örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 100 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 2,05
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Aylık taksit tutarı: 5.629,96 TL