Enflasyon ve dolar kuru farkı derken vatandaşlar da ödemelere yetişemez oldu. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara koşan müşteriler farklı kampanyalar ile karşı karşıya kalıyor. İş Bankası müşterileri bu haberle sevinçten havalara uçuyor. Müşterilere özel cazip oranlarda kredi ödemesi yapılacağı belirtilirken kampanya detayları da tek tek açıklandı. İşte kredi detayları…

İŞ BANKASI'NDAN DEV KAMPANYA

Yaşanan ekonomik sıkıntılar vatandaşın belini bükerken İş Bankası bütün müşterilerinin yüzünü güldürdü. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ilaç gibi gelecek kampanyanın detayları belli oldu. İş Bankası tarafından yapılan açıklama doğrultusunda 130.000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı belirtildi.

İş Bankası tarafından sağlanan kredi ödemeleri için detaylar araştırılmaya devam ediyor. 36 aya Varan vade seçeneği ile 130.000 TL'lik kredi ödemesi yapılacağı belirtilirken düşük faiz oranlarıyla ödeme imkanı sunuluyor. İş Bankası düşük faizli kredi imkanı ile vatandaşın bütçesini zorlamadan nakit ihtiyacını karşılayabilmesini amaçlıyor.

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İş Bankası müşterilerine özel sunduğu kredi ödemeleri için başvuruların şube üzerinden ya da internet bankacılığı ile yapılabileceğini açıkladı. Bunun yanı sıra müşteriler internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak ödemeleri de takip edebilecek. Müşterilerine her türlü kolaylığı sağlayan İş Bankası başvuruda bulunan müşterilerine 36 ay vade seçeneği ile 130.000 TL'lik ödeme yapılabileceğinin altını çizdi. Müşterilerin bütçesini zorlamadan kolay bir şekilde Ödeme yapabileceğini aktaran İş Bankası, kredi detayları için resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi gerektiğini belirtti.