ATV'de yayınlanan Esra Erol'la programında oldukça ilginç bir olay işleniyor. Nergis hanım kızı Gamze'nin Erdi isimli bir addam tarafından zorla alıkonulduğunu iddia etti. Kızının programa gelmesiyle birlikte Erdi ve Gamze'nin ifadeleri Nergis hanımı çok kızdırdı. Hem kızına hem Erdi isimli adama öfkelenen Nergis hanım, sinirlerine hakim olamadı ve yine ayakkabısını Erdi'ya attı.

Ünlü sunucu Esra Erol tarafından hazırlanıp sunulan programda yine oldukça ilginç bir olay yaşanıyor. Yıllar önce resmi nikahı olmadığı için programa katılan ve mağdur olmaması için Esra Erol'un resmi nikah kıymaları için yardımcı olduğu Ayfer'in eşi Ferdi, yine Esra Erol'un karşısına geldi. Ayfer'in eşi ve 2 çocuğunun babası olan Erdi, bir kızı kaçırmak ve zorla alıkoymakla suçlandı.

Nergis hanım, kızı Gamze'nin Ferdi isimli o adam tarafından nikahsız bir birlikteliğe zorlandığını iddia etti. Esra Erol ve ekibi Erdi ve Gamze'ye ulaştı. Nergis hanımın kızı Gamze, hakkındaki iddiaları yalanladı ve kendi isteği ile Erdi ile birlikte olduğunu dile getirdi. Gamze'nin sözleri annesi Nergis hanımı çok öfkelendirdi. Erdi'nin stüdyoya geldikten sonra takındığı tavır ise ekranları başında programı izleyenleri dahi sinir krizine soktu.

Ayfer ile yıllar önce Esra Erol'un programında evlenen Erdi, kimseyi zorla tutmadığını söyledi. Programa gelen ihbarlar ve Erdi'nin sosyal medayada yayınladığı videoların ortaya çıkmasının ardından takındığı pişkin tavır sakinliği ile tanınan Esra Erol'u bile çileden çıkardı.

Kızının Erdi isimli şahıs ile yasak aşk yaşadığını ve istismar edildiğini iddia eden Nergis hanım, üstüne kızı Gamze'nin de kendi isteğiyle Erdi ile birlikte olduğunu ve ondan ayrılmayacağını duyunca tam manasıyla çileden çıktı. Erdi isimli şahsın lakayt tavırları ve konuşmaları üzerine dünyayında ayakkabısını fırlatan Nergis hanım yine sinirlerine hakim olamadı. Esra Erol'la programının bugünkü canlı yayında da Nergis hanım Erdi'ye ayakkabılarını fırlattı.

Erdi'nin tavırları ve sözleri karşısında sinirlerine halim olamayan tek kişi Nergis hanım değildi. Yıllardır televizyonlarda program yapan ve gördükleri karşısında sinirlerine hakim olmayı en iyi beceren sunuculardan biri olan Esra Erol da Erdi'ye dayanamadı ve milyonların gözü önünde ona çok sert çıkıştı. 

Doğa Dostu Organik Bebek Ürünleri Sunan Cigit Fikri Nasıl Doğdu? Doğa Dostu Organik Bebek Ürünleri Sunan Cigit Fikri Nasıl Doğdu?

Ayrıca Erdi'nin Esra Erol'un programında evlendiği resmi nikahlı eşi de kocasına tepkiliydi. Nergis hanımın ardından programa konuk olan Ayfer, oturduğu konuk koltuğundaki yastığı Erdi'ye fırlattı. Erdi ise tüm bu olan biteni yine her zamanki umursamaz tavırlarıyla izledi ve herkesin daha da sinirlenmesine neden oldu.