Vatandaşların son yıllarda artarak devam eden nakit ihtiyaçları için bankalar devreye girdi. Faizsiz ve masrafsız seçenekleriyle sunulan nakit avans seçenekleri sayesinde birçok vatandaşın acil nakit arayışına çözüm sunuluyor. Mobil uygulama üzerinden kolay başvuru olanağının da sunulduğu kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz fırsatı sunulacak. 

Garanti BBVA tarafından duyurulan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Ekim 2022 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Üstelik 6 aya kadar taksitlendirme seçeneklerinde de başvuru yapan kişilerin yararlanması hedefleniyor. 

5.000 TL FAİZSİZ VE MASRAFSIZ NAKİT FIRSATI!

o-banka-faizleri-sifirladi-5000-tl-aninda-faizsiz-olarak-hesaplara-geciyor-mobilden-basvuru (2)

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Garanti BBVA’nın Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası devam ediyor. 5.000 TL’ye varan yüzde 0 faizli ve masrafsız taksitli nakit avans ile vatandaşların cebinin rahatlatılması hedefleniyor. Garanti BBVA Mobil üzerinden şubeye bile gitmeye gerek kalmadan kolayca kampanyaya katılım sağlanabilecek. 

5.000 TL faizsiz ve taksitli nakit avans fırsatından yararlanmak için Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma adımlarını tamamlayarak, ilk defa Temassız Müşteri Olmam Teknolojisi ile başvuruların yapılması gerekmektedir. 

5.000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans işlemleri için 1 Ekim - 31 Ekim 2022 tarihleri arasında vatandaşların başvuru işlemlerini Garanti BBVA Mobil üzerinden yapmaları mümkündür. Kampanya Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olduktan sonra 14 gün içinde Garanti BBVA Mobil, internet şubesi veya BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerin, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartların açılması durumunda faydalanabilecektir. 

Kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra kampanya tanımı yapılmaktadır. Taksitli nakit avansın kullanımı için kart şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz. 5.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans kapsamında 6 aya kadar taksitlendirme olanakları da sunuluyor. 31 Ekim son başvuru tarihi olarak belirlendi.