Vatandaşların yakından takip ettiği bankacılık sektörü kampanyaları, özellikle maliyeti ikiye katlanan gıda sektöründe olması halinde daha çok ilgi görmeye başladı. Yeni yıla zamlı başlayan et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünlerinde de geçerli olan market hediye çeki vereceğini duyuran ON Bankacılık ise, kampanyalara yeni bir bakış açısı getirdi. Kampanyadan yararlanmak isteyen ON Bankacılık müşterilerinin yapması gerekenler ise az önce belli oldu.

Uzunca süre devam edecek olan bir kampanyanın startını vermiş olan ON Bankacılık, Burganbank’a bağlı vermiş olduğu dijital hizmetlerin avantajları ile bir hayli sevildi. Şimdilerde yeni banka müşterileri için bir kampanya düzenlemiş olan ON Bankacılık, bankasına yeni müşteri kazandıracak olan halihazırdaki müşterilerine 500 TL değerinde Migros marketlerinde geçerli hediye çeki vereceğini duyurdu. 

SADECE MİGROS MARKETLERİNDE GEÇERLİ OLACAK 

o-banka-migros-marketlerinde-gecerli-500-tllik-hediye-cekleri-dagitiyor

Yeni kampanyası kapsamında yazılı bir açıklama gerçekleştirmiş olan ON Bankacılık, halihazırdaki banka müşterilerinin davet kodu ile bankanın müşterisi olmaya davet edeceği kişi başına 100 TL olmak üzere toplamda 500 TL hediye çeki vereceğini duyurdu. Davet edilen kişilerin ON Bankacılık’a üye olması halinde verilecek olan 500 TL değerindeki çekin yalnızca Migros marketlerinde geçerli olacağı öğrenildi. 

Kampanyayı bu y itibariyle hayata geçirmiş olan ON Bankacılık, kampanyanın 30 Haziran 2023 tarihine kadar devam edeceğini duyurdu. En fazla 5 yakına referans olmaya izin veren ON Bankacılık, kampanya boyunca kazanılabilecek olan maksimum hediye çekinin limitinin 500 TL olduğunun altını çizdi. 

SANAL ALIŞVERİŞLER İÇİN DE KULLANILABİLECEK 

Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazaları ile Macrocenter Kiosk, Migros Sanal Market ve Migros Hemen’de geçerli olan kod veren ON Bankacılık, kodun sanal alışverişler için geçerli olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra davet kodunun paylaşılmasına ilişkin bir açıklama gerçekleştiren ON Bankacılık, bu açıklamada ise şu ifadeleri kullandı:

Üniversitelerde hibrit eğitim modeli nedir? Üniversitelerde hibrit eğitim modeli nedir?

“Sana özel davet kodunu; ON Mobil Avantajlar Dünyası menüsünden ON’a Davet kampanya sayfasına girerek alabilirsin. ON Mobil’de ON’a Davet kampanya sayfasında «davet kodunu» oluşturduktan sonra "Davet kodu paylaş" butonuna tıklayarak davet kodunu yakınlarınla SMS, Whatsapp, E-posta ve diğer iletişim yolları ile de paylaşabilirsin.”