Bankacılık sektörünün vazgeçilmez kampanyalarından biri olan alışveriş kampanyaları kapsamında vatandaşların edindiği avantajlar her geçen gün daha fazla olmaya başladı. Özellikle de vatandaşların alışverişleri karşılığında bankalardan kazandığı TL değerindeki banka puanları, pandemi sonrası artan maddi kaygı ile birlikte daha önemli bir hale geldi. Müşterilerine sık sık banka puanı hediye eden Ziraat Bankası ise, yeni kampanyasını duyurdu.

2023 yılına kazandıran kampanyaları ile adım atmış olan Ziraat Bankası, yeni kampanyası kapsamında şartları sağlayan banka müşterilerinin kazanacağı TL değerindeki banka puanını da açıkladı. Alışveriş sektöründe gerçekleştirdiği iş birlikleri kapsamında bir kampanya yürürlüğe sokmuş olan Ziraat Bankası, aynı açıklama içerisinde kampanyanın koşullarına da yer verdi. 

ALIŞVERİŞ YAPANA ZİRAAT BANKASI’NDAN 150 TL 

Alışveriş yapan banka müşterilerine özel bir kampanya düzenlemiş olan Ziraat Bankası, 10 Ocak 2023 tarihi ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bankkart ile yapılacak olan ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörü alışverişlerini kampanya kapsamına aldı. Bu kapsamda üye işyerlerinden Bankkart POS’undan ödeme yapmak koşulu ile 400 TL ve üzeri alışverişe 30 TL değerinde Bankkart Lira verecek olan Ziraat Bankası, kampanya süreci boyunca toplamda 150 TL Bankkart Lira hediye edeceğini duyurdu. 

Kampanyaya katılımı şart koşan Ziraat Bankası, Bankkart Mobil ya da internet sitesi aracılığıyla kampanyaya katılım sağladıktan sonra şartları yerine getiren banka müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğinin altını çizdi. Sadece seçili sektör ve üye işyerlerindeki harcamaları kampanyaya dahil eden Ziraat Bankası, e-Ticaret işlemlerini ise kampanya dışı bıraktı. 

ALIŞVERİŞ KAMPANYASI PUANLARI ANINDA HESAPTA

o-banka-resmi-olarak-duyurdu-musterilerine-150-tl-alisveris-odemesi-yapti (2)

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilkini kampanyaya dahil etmek gibi kampanya kapsamında birtakım koşullar belirlemiş olan Ziraat Bankası, bu koşullara ilişkin de bir açıklama gerçekleştirdi. Kampanyadan kazanılacak olan Bankkart Liraların anında hesaba geçeceğini bildiren Ziraat Bankası, harcama koşulu için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliğinin kullanılabileceğini bildirdi. 

Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemlerin peşin veya taksitli olabileceğini de bildiren Ziraat Bankası, kampanyaya dahil olmayan müşterilerine ilişkin de bir açıklama yaptı. Ziraat Bankası’nın bu açıklamasında ise; “Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir” ifadeleri yer aldı.