Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Bankaların düzenlediği kampanyalar, müşteri portföyüne göre şekillenmeye başladı. Bu kapsamda kamu çalışanları ya da emeklilere özel sık sık kampanyalar düzenleyen bankalar aynı zamanda esnaf ya da öğrenci gibi özel kesimler için de kampanya hazırlar hale geldi. Öğrencilere özel bir kampanya hazırlamış olan Akbank ise, yeni kampanyasının katılım koşullarını duyurdu. 

Sadece ‘Üniversiteli Akbanklı’ olanların katılım sağlayabileceği bir kampanya hazırlamış olan Akbank, öğrencilerin dijital harcamalarına ilişkin düzenlediği kampanya kapsamında müşterilerine çağrıda bulundu. Dijital harcamalarının yüzde 50’sini iade edecek olan Akbank, kampanyadan yalnızca şartları sağlayan müşterilerinin yararlanabileceğinin altını çizdi. Kampanya kapsamında bir duyuru metni yayınlamış olan Akbank, bu metinde kampanya şartlarından da bahsetti. 

AKBANK’TA DİJİTAL HARCAMALARIN YÜZDE 50’Sİ İADE 

o-banka-universitelilerin-dijital-harcamalarinin-yuzde-50sini-iade-ediyor (2)

Dijital platform üyeliklerini Akbank kartlarınla ödeyen üniversite öğrencilerine özel bir kampanya düzenlemiş olan Akbank, ‘Üniversiteli Akbanklı’ programı kapsamında olan müşterilerinin her ay dijital harcamalarının yüzde 50’sini geri alarak toplam 100 TL’ye varan iade kazanabileceğini bildirdi. Kampanyadan 18 ile 26 yaş aralığındaki öğrencileri yararlandıran Akbank, kampanya kapsamında birtakım başka kriterler de belirledi. 

Üniversiteli Akbanklı programına katılım için yapılması gerekenleri de yaptığı açıklama ile müşterilerine duyuran Akbank, konuyla ilgili açıklamasında; “Üniversiteli Akbanklı programına; Akbank Mobil’de yer alan Kampanyalar sayfasından Üniversiteli Akbanklı’ya Katıl diyerek veya websitesinde yer alan başvuru formu doldurularak katılım sağlanabilir” ifadelerine yer verdi. 

AKBANK’IN KAMPANYASI BELİRLİ PLATFORMLARDA GEÇERLİ

Kampanyası kapsamında yapılacak olan iadeler için belirli platformlar ile iş birliğine gitmiş olan Akbank, bu platformları, “Netflix, Spotify, YouTube Premium, Disney+, Blutv ve Gain” olarak açıkladı. Burada oluşturulacak olan üyeliklerin ücretlerinin yüzde 50’sini iade edecek olan Akbank, bu iadelerin üst sınırını aylık 100 TL olarak belirledi.  

Geçerli dijital platformların kendi web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden Akbank’ın bireysel Axess, Wings, Axess Öğrenci Kartı, Akbank banka kartları veya bu kartların ek kartları ile yapılan üyelik ödemelerinde kampanyayı geçerli sayan Akbank, ticari kartlar ile Bank’O Card Axess sahiplerinin öğrenci olması halinde bile kampanyadan yararlanamayacağını belirtti. Hak edilen indirim tutarının hesaba yansıtılacağı günü de belirten Akbank, geri ödemeler için harcamadan sonraki 10 iş günü taahhüttü verdi.