Nakit ihtiyacı artan vatandaşlar, daha avantajlı bir şekilde kredi kullanabilmek adına bankacılık sektörünün bireysel ihtiyaç kredisi ya da finansmanı olarak değerlendirdiği hizmete daha sık başvuru yapmaya başladı. Bu kapsamda bankacılık sektöründeki kampanyaları da yakından takip eden vatandaşlar, özellikle faiz indirimli kredi kampanyalarını merak eder hale geldi. Denizbank, o kampanyalardan birini düzenlediğini duyurdu.

Kampanyalarına her geçen bir yenisini daha ekleyen Denizbank, 2023 yılının ilk ayında ihtiyaç kredisi faiz oranını düşürdü. Geçtiğimiz yıla göre faiz oranını ciddi anlamda düşürmüş olan Denizbank, aynı zamanda yeni banka müşterisi olacak olanlar için de bir kampanya duyurdu. Denizbank’ın indirimli faiz sunan ihtiyaç kredisinin şartları da belli oldu.

DENİZBANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ

o-bankadan-20000-tl-destek-almak-icin-tek-bir-uygulama-indirmeniz-gerekiyor

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

Hem şubelerinden hem de MobilDeniz gibi dijital kanallarından ihtiyaç kredisi başvurularını kabul eden Denizbank, yeni dönemde gerçekleştirilen kredi başvuruları kapsamında vatandaşlara hızlı bir onay mekanizması ile yanıt vermeye başladı. Tutara göre değişen 36 ay vade ile kredi sunan Denizbank, faiz oranını da düşürdü.

Tutarı vadeye göre değiştiren Denizbank, faiz oranının ise vadeye göre değişiklik gösterebileceğini bildiren bir açıklama gerçekleştirdi. Bu kapsamda Denizbank, 2023 yılının ocak ayında ihtiyaç kredisi başlangıç faizini yüzde 1,79’a çekti.

DENİZBANK’TA YENİ BANKA MÜŞTERİSİ ÇOK ŞANSLI

Öte yandan yeni banka müşterilerine yönelik bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş olan Denizbank, bu kampanya kapsamında MobilDeniz üzerinden 31 Ocak 2023 tarihine kadar banka müşterisi olanların indirimli faiz oranı ile nakit desteği alabileceğini açıkladı. Yüzde 0,99’dan nakit desteği sunan Denizbank, kredi üst limitini de bildirdi.

Sadece yeni banka müşterilerine sunduğu faiz indirimli kredi kampanyası kapsamında belirli bir üst limit belirlemiş olan Denizbank, bu limiti 20 bin TL olarak duyurdu. Kampanya kapsamında başvuruları almaya başlamış olan Denizbank, kredinin 12 ay taksit ile kampanya kapsamında kullanılabileceğini belirtti.