Emeklilerin artan nakit ihtiyaçları için bankalardan peş peşe duyurular gelmeye başladı. 1.750 TL’ye varan nakit hediyesinden yararlanmak isteyenler için süreler uzatıldı. Denizbank üzerinden emeklilere nakit ödemeleri yapılması hedefleniyor. 

Türkiye’de son dönemde artan enflasyon ve hayat pahalılığı nedeniyle nakit ihtiyacı artan emeklilerin desteklenmesine yönelik birçok kampanya yapılmaya devam ediyor. Tüm emeklilerin yararlanabildiği kampanya kapsamında 1.750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı sunuluyor. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

EMEKLİLER 1.750 TL NAKİT HEDİYESİ!

o-bankadan-emeklilere-1750-tl-odenmeye-basladi-yil-sonuna-kadar-basvuru-yapilabilecek-emekl (2)

Denizbank’ın emeklilere özel sunduğu ayrıcalıklı kampanyalar devam ediyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyanların yararlanabileceği kampanya kapsamında maaşını 3 yıl süreyle taşıma sözü verenler için 1.750 TL ödeme yapılacak. Bankaların promosyon yarışında ve emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile öne çıkan Denizbank, nakit hediye fırsatını duyurdu. 

Emekli maaşını 31 Aralık 2022 tarihine kadar ilgili kanallar üzerinden 3 yıllığına Denizbank’a taşıyanlar, cazip oranlarda emekli nakit promosyonundan yararlanabilecek. Aylık emekli maaş tutarlarına göre emeklilerin farklı oranlarda nakit promosyonundan yararlanması hedefleniyor. 

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYON ORANLARI 

Denizbank’ın emekli maaşını taşıyan müşterileri için sunduğu promosyon oranlarında 1.750 TL nakit ödül fırsatları sunuluyor. Bu kapsamda mevcut emekli maaş tutarı 1.500 TL ve altında olanlar 675 TL, 1.500 – 2.500 TL arasında olanlar 850 TL, 2.500 TL ve üzerinde olanlar ise 1.000 TL promosyondan yararlanacak. Tüm bunlara ek olarak 1 otomatik ödeme talimatına ek olarak 750 TL promosyon ödemesi de yapılacaktır. 

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURUSU 

Denizbank şubelerine gitmeye gerek kalmadan emeklilerin maaş taşıma işlemlerini kolayca yapmaları mümkündür. Kampanya 15 Aralık 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında emekli maaşını Denizbank’a devretmiş emekli müşteriler için geçerlidir. Mobil bankacılık üzerinden veya e – Devlet üzerinden emekli maaşını Denizbank’a aktaranların yararlanabileceği promosyon kampanyası dışında, emeklilere özel pek çok farklı bankacılık avantajı da sunulmaktadır.