Bankaların son zamanlarda adeta moda haline gelmiş olan alışveriş kampanyalarını pek çoğu şimdilerde akaryakıt alanında düzenlenmeye başladı. Artan akaryakıt fiyatlarının da etkili olduğu bu kampanyaların artışı sonrası vatandaşlar da daha uygun akaryakıt alışverişi yapabilmek adına kampanyalarını yakından takip eder hale geldi. O kampanyaları bu ay itibariyle bir yenisi daha eklendi.

Yeni yılı avantajlı akaryakıt kampanyaları ile açan bankalardan biri olan Yapı ve Kredi Bankası, akaryakıt sektöründeki iş birliklerini geliştirdi. Bu ay yeni bir kampanyayı devreye sokmuş olan Yapı ve Kredi Bankası, 13 Ocak 2023 tarihi itibariyle başlayan kampanyadan şartları sağlayan tüm banka müşterilerinin yararlanabileceğini bildirdi. Kısa süreli olan bu kampanya kapsamında marka sınırlaması ise yapılmadı.

AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNE 150 TL HEDİYE

o-bankanin-kartina-sahip-olanlar-akaryakit-alisverislerini-150-tl-indirimli-yapacak (2)

Akaryakıt alışverişleri kapsamındaki iş birliklerini sürdürmeye devam eden Yapı ve Kredi Bankası, 31 Ocak’a kadar devam edecek kampanyası hakkında bilgi verdi. Müşterilerinin ilk 600 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamasından sonraki her 600 TL ve üzeri harcamasına 50 TL puan vereceğini duyuran Yapı ve Kredi Bankası, kampanya kapsamında toplamda 150 TL Worldpuan hediye edeceğini resmi olarak ilan etti.

Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak olan tüm akaryakıt sektörü harcamalarını kampanya kapsamına alan Yapı ve Kredi Bankası, fiziki ve sanal Yapı Kredi POS’larından yapılacak akaryakıt sektöründeki alışverişlere hediye puanlar verileceğini duyurdu. Kampanyaya World Mobil üzerinden katılmaya izin veren Yapı ve Kredi Bankası, aynı zamanda SMS ile de kampanya katılımı yapılabileceğini bildirdi.

HER WORLDCARD KAMPANYA KAPSAMINDA DEĞİL

Kampanya kapsamında birtakım şartlar belirlemiş olan Yapı ve Kredi Bankası, aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 600 TL ve üzeri harcamanın ilkini kampanyaya dahil edeceğini hatırlattı. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’ları dahil eden Yapı ve Kredi Bankası, kampanyadan Albaraka Worldcard’ların da yararlanabileceğini bildirdi.

100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

Kampanyadan yararlanamayacak olan kredi kartlarını da açıklayan Yapı ve Kredi Bankası, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’ları kapsam dışı bıraktı. Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemlerini kampanya dışı bıraktığını da bildiren Yapı ve Kredi Bankası, kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen tüm harcamaları dahil etti.