Bankaların birbiri ile rekabetini belirleyen alanlardan biri haline dönüşmüş olan kampanyalar kapsamında belirlenen pek çok alışveriş kampanyası müşterilerinin daha kolay alışveriş yapabilmesini mümkün hale getirdi. Başka bir deyişle, bankaların alışveriş kampanyaları kapsamında hediye edilen TL değerindeki puanları, diğer alışverişleri bedavaya getirdiği için son günlerde çok daha önemli hale geldi. 

Bu alanda kredi kartı ve banka kartı kullanan müşterilerine çok sayıda kampanya sunan ve müşterilerine hediye ettiği TL değerindeki puanları her geçen gün artıran bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, yeni kampanyasını duyurdu. Bu kez restoran harcamaları için devreye giren Türkiye İş Bankası, restoran harcaması yapana şartları sağlaması halinde 300 TL hediye edeceği kampanyasını ocak ayı itibariyle başlattı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA RESTORAN HARCAMALARI 300 TL KAZANDIRIYOR

o-kredi-kartina-sahip-olanlarin-hesaplarina-300-tl-yatiyor-1

Yeni kampanyası kapsamında müşterilerinin restoran harcamalarına TL değerinde MaxiPuan vermeye başlamış olan Türkiye İş Bankası, 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında kartları ile restoran sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk restoran harcamasından sonra, farklı günlerde yapılacak her 300 TL ve üzeri restoran harcamasına 30 TL olma üzere toplamda 300 TL MaxiPuan kazandıracağını duyurdu. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Kampanyası kapsamında katılımı şart koşan Türkiye İş Bankası, kampanyaya katılım sağlama yollarını da açıkladı. Kampanyaya online bir şekilde katılıma izin veren Türkiye İş Bankası, müşterilerinin harcamadan önce ya da sonra kampanya dönemi boyunca İŞCEP ile Maximum Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayabileceğini ilan etti. 

HER TÜRKİYE İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ KAMPANYADAN YARARLANAMIYOR

Kampanyaya dahil olan ve olmayan müşterilerine yönelik de bir açıklama gerçekleştirmiş olan Türkiye İş Bankası, kampanyadan yalnızca; Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Select, bankamatik kartı ve Maxipara Kart sahiplerinin yararlanabileceğini bildirdi. Kampanyaya dahil olmayan müşterilerini ve işlemleri de açıklayan Türkiye İş Bankası, duyurusunun konuyla ilgili kısmında şu ifadelere yer verdi:

“İş Bankası Maximiles Black, Privia Black, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.”