İşletmelerin bulmakta zorlandığı finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bankalardan son dönemde kapsamlı kredi paketleri sunulmaya devam ediyor. Özellikle kısa vadeli ve acil nakit ihtiyaçlarına yönelik işletmeler için Taksitli Ticari Kredi fırsatlarıyla avantajlı seçenekler sunuluyor. 

Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Odeabank ise avantajlı kredilerle KOBİ’lerin ve ticari işletmelerin finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına destek oluyor. Ayrıca KOBİ kredileri kapsamında 10 yıla varan vadeler ve 3 aya kadar erteleme seçeneklerinin dışında farklı kredi türlerinde esnek ödeme planları ve düşük faiz imkanları da sunulacak. 

3 AY ERTELEMELİ TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ 

İşletmeleri için acil nakit ihtiyacı çeken birçok firma için Odeabank tarafından avantalı krediler devreye sokuldu. Bu kapsamda tek seferde kullanılacak krediler işletmelerin gelir akışlarına göre 3 ay ödemesiz dönemli veya diğer esnek ödeme planlarıyla kapatılabilecek. 

Orta ve uzun vadeli yatırım ihtiyaçlarına yönelik işletmelerin nakit döngüsüne uygun şekilde taksit belirleyerek finansman olanaklarından ticari işletmelerin rahatlıkla yararlanması hedefleniyor. Ekonomide görülen negatif eğilim sonrasında işletmelerin finansman ihtiyacının artmasıyla Odeabank’tan gelen avantajlı kredi seçenekleri birçok işletmenin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. 

ESNEK GERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULACAK

odeabank-isletmeler-icin-harekete-gecti-3-ay-odemesiz-ticari-kredi-donemi-basliyor (2)

Odeabank Taksitli Ticari Kredi kapsamında işletmelere ayrıca 3 ay ödemesiz, aylık eşit taksitli ya da balon ödemli olmak üzere işletmelerin nakit döngüsüne uygun şekilde taksit ödemelerini yapmaları sağlanmaktadır. TL dövize endeksli ya da döviz cinsi olarak kredilerin kullanılması sağlanmaktadır. Kaynak kullanımı Destekleme Fonu’ndan muaf tutulmuştur. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

DEABANK TAKSİLİ TİCARİ KREDİ HESAPLAMA

3 aya kadar erteleme seçenekleri ve avantajlı faiz oranları üzerinden işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik Odeabank Taksitli Ticari Kredi kullanmak isteyenlerin cazip oranlardan yararlanması sağlanmaktadır. 

15.000 TL Taksitli Ticari Kredi için 36 ay vadede en uygun oranlar görülüyor. Odeabank’ın örnek hesaplama tablosuna göre ilgili kredi miktarına yönelik aylık taksit oranı 730 TL olarak hesaplanıyor.