Enflasyon başta olmak üzere birçok farklı etmene bağlı olarak son dönemde TL’nin değer kaybetmesinin ardından vatandaşlar kenardaki TL birikimlerini değerlendirebilecekleri yatırım araçlarını araştırmaya başladı. Bankaların yüksek oranlara sahip vadeli mevduat hesapları ise yüksek faiz oranları ile dikkat çekiyor. 

Odeabank tarafından duyurulan yeni faiz oranları ile vatandaşların sadece 32 günlük vadede bile en yüksek faiz getirisinden yararlanması sağlanacak. Yüzde 24’e varan faiz oranları ile en yüksek mevduat getirisi sunuluyor. 

ODEABANK FAİZ ORANI NE KADAR?

odeabank-vadeli-mevduat-faiz-oranini-yukseltti-yuzde-24-faiz-uygulanacak (2)

Dijital kanallar üzerinden Odeabank müşterisi olanlara özel Oksijen Hesap kapsamında yüzde 24’e varan TL faiz fırsatı sunuluyor. Kenarda TL birikimi olan vatandaşların en iyi şekilde bu birikimlerini değerlendirebilecekleri vadeli mevduat hesabı kapsamında avantajlı oranlar sunuluyor. 

Oksijen Hesap açan vatandaşlar aynı zamanda gün içinde hesaplarını diledikleri gibi kullanabilecek ve gün sonunda da gecelik mevduat hesabında otomatik olarak birikimlerini değerlendirebilecekler. Yüzde 24 faiz oranlarından yararlanarak en yüksek mevduat faiz getirisini kazanma şansı elde edebilirsiniz. 

ODEABANK HOŞ GELDİN FAİZİ KAÇ GÜN?

Odeabank Oksijen Dinamik Hesap kapsamında 100 gün boyunca tanışmaya değer hoş geldin faizi fırsatı sunulacak. Birikimlerini piyasa koşullarına göre günlük olarak güncellene faiz oranı ile değerlendirme avantajlarından yararlanmak isteyenler, kısa vadelerde bile en cazip faiz getirisinden yararlanma şansı elde edebilecek. 

ODEABANK OKSİJEN HESAP FAİZ GETİRİSİ HESAPLAMA 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Odeabank’ın yüzde 24’e varan mevduat hesabında birikimlerini değerlendirmek isteyenler için 32 günde en yüksek getiri olanakları sunuluyor. Bu kapsamda yapılan örnek hesaplamalara göre 60.000 TL birikimlerini Odeabank’ın ilgili hesabına aktaranlar, vade sonunda 1.199 TL net kazanç elde edebiliyor. 

Dijital kanallardan Odeabank müşterisi olanlar Oksijen Hesap’ta en cazip faiz oranlarından yararlanma seçeneklerinin yanı sıra, gün içinde hesaplarını da rahatça kullanma şansı elde edecekler. TL birikimlerinin yanı sıra vatandaşların USD ve EUR para birimlerinde de ilgili hesaplarda yüksek faiz getirisi alması sağlanacak.