Sektörün hızla gelişim kaydeden isimlerinden olan Odeabank, sene başından bu yana gelişen ve gelişmeye de devam eden olumsuz ekonomik faktörler karşısında tüketicilerin yanlarında yer alarak müşteri sayısını giderek arttırmayı başardı. Bu kapsamda nakde olan ihtiyaçları artmış olan tüketiciler için farklı kategoriler altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, “kredi” kategorisi altında bir kampanya daha düzenlediğini duyurdu.

Odeabank yeni dönemde artan masraflara karşı mevcut bütçeleri ile mücadele etmekte güçlük çeken tüketiciler için “Nakit Hazır Kredisi” ismini vermiş olduğu yeni bir ürün geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu ürünün başvurulara açık olduğunu belirten banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİSİ KAMPANYASI

odeabankin-nakit-hazir-kredisi-aninda-hesaplara-geciyor-gunde-220-tl-odeyene-100-bin-tllik- (2)

Geliştirdiği avantajlı kart ve finansman kampanyaları sayesinde sektörde bulunan diğer güçlü rakiplerine rağmen tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başarmış ve müşteri sayısını günden güne arttırmış olan Odeabank, yeni dönemin en büyük ekonomik problemlerinden olan artan nakit ihtiyaçlarına karşı yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka “Nakit Hazır Kredisi” ismini vermiş olduğu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Odeabank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan Nakit Hazır Kredisi kampanyasının üst limiti 100 bin TL olarak açıklandı. Banka kredi ürünün başlangıç faizini yüzde 3,25, kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısını ise 36 ay olarak bildirdi. 

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİSİ KAMPANYASININ DETAYLARI

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

odeabankin-nakit-hazir-kredisi-aninda-hesaplara-geciyor-gunde-220-tl-odeyene-100-bin-tllik- (3)

100 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu Naki Hazır Kredisi’nden yararlanmak isteyen tüketiciler için banka şubeleri aracılığı ile başvuru yolunun açık olduğunu duyuran Odeabank, söz konusu kampanyasının örnek hesaplama tablolarını da oluşturdu.

Birinci hesaplama tablosu:
•    Kredi tutarı: 100 bin TL
•    Vade sayısı: 24 ay
•    Faiz oranı: Yüzde 3,25
•    Aylık taksit tutarı: 6.600,72 TL
İkinci hesaplama tablosu:
•    Kredi tutarı: 50 bin TL
•    Vade sayısı: 36 ay
•    Faiz oranı: Yüzde 3,25
•    Aylık taksit tutarı: 2.667,28 TL