Emlak sektöründe her geçen gün fahiş bir şekilde artan konut fiyatlarına ilişkin vatandaşların finansman arayışları sürüyor. Bankalar ise yeni yıldan önce avantajlı oranlarla yeni kredi fırsatlarını duyurmaya başladılar. 

Aylık düşük taksit oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle Odeabank tarafından ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlara farklı birçok kredi seçeneği sunulacak. Odeabank’ın avantajlı konut kredileri arasında yer alan ertelemeli konut kredisinde ise 3 aya kadar taksit erteleme seçenekleri sunulacak. 

3 AYA VARAN TAKSİT ERETLEME İMKANI SUNULACAK!

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara Odeabank’dan birçok farklı mortgage çözümü sunulmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak, daha iyi bir eve taşınmak veya yatırım amaçlı yapılacak satın alımların tümüne özel farklı avantajlara sahip kredi çözümleri sunulacak. 

Hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler kişilerin taksit ödemelerine geç başlamak için 3 aya varan taksit erteleme imkanına sahip konut kredisinden yararlanması sağlanacaktır. Ödemeye Geç Başla Mortgage kredisiyle konut satın alımlarına yönelik nakit sıkışıklığını giderilmesi hedeflenmektedir. 

İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ ÇÖZÜMLERİ DUYURULDU!

odeabanktan-buyuk-konut-kredisi-hamlesi-bu-konut-kredisinde-taksit-odemeleri-3-ay-erteleneb

3 aya varan taksit erteleme seçeneklerinin yanı sıra Odeabank müşterilerinin konut satın alımlarında İndirimli Mortgage fırsatından da yararlanması sağlanmaktadır. Kredi kullanımı sırasında ek komisyon ödeyerek faiz oranlarının ve taksit tutarlarının düşürülmesi için İndirimli Mortgage kullanılabilecektir. 

120 aya varan vade seçenekleri, uygun geri ödeme planları ve düşük faiz oranları ile Odeabank birçok farklı konut kredisi çözümü sağlıyor. Bu çözümlerden yararlanarak vatandaşların kira öder gibi ev sahibi olmaları sağlanmaktadır. 

KONUT KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Odeabank’ın 3 ay ertelemeli veya indirimli konut kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenler telefonla şubelere ulaşarak, nüfus cüzdanını ilgili kanallardan paylaşarak ön değerlendirme sürecini başlatabilmektedir. İpotek ve ekspertiz işlemleri de yapılabilmektedir. Kredi başvurusunun tamamlanması için sözleşme öncesi bilgi formumun teslim alınması ve diğer belgeler ile başvurunun tamamlanması için şubelere gidilmesi gerekecektir.