Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmeler sebebi ile dara düşen ve durmadan artmaya devam eden enflasyon dolayısı ile nakde olan ihtiyaçları artan tüketiciler, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakın takip altına aldı. Bir süredir yüksek faiz karşılığında ihtiyaç kredisi hizmeti veren bankalardan da elleri boş dönmek durumunda kalan vatandaşlar, bütçelerini toparlamak adına alternatif çözümleri araştırmaya başladı.

Gıdadan otomotive, emlaktan tekstile, dijital ürünlerden diğer alanlara kadar pek çok sektörden gelen yüksek oranlı zam haberleri karşısında giderek daha da umutsuz bir ruh haline bürünen tüketicilerin durumlarına daha fazla sessiz kalamayan Odeabank, ekim ayı içerisinde geçerliliği olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında hem mevcut müşterilerine hem de yeni müşterilerine nakit desteği sağlayacağını ifade eden banka, kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022

odeabanktan-ekim-ayi-ihtiyac-kredisi-firsati-gunluk-88-tllik-odeme-karsiliginda-50-bin-tl-h (2)

Gelişimini sürdüren özel bankalar arasında yer alan Odeabank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 100 bin TL’lik üst limit ile hizmete açmış olduğu kredi kampanyasının başlangıç faizini yüzde 3,25 olarak belirleyen banka, azami vade sayısını 36 ay olarak açıkladı. Bu şartlar çerçevesinde çekilecek olan 50 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi ise 2.667,28 TL olarak hesaplandı.

ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Odeabank tarafından duyurulmuş olan 100 bin TL üst limitli ekim ayı ihtiyaç kredisi kampanyası, nakde olan ihtiyaçları günden güne artan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Söz konusu kredi kampanyasına nasıl başvuru yapabileceklerini araştıran tüketiciler için bankadan yeni bir açıklama geldi. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Odeabank tarafından yapılmış olan resmi açıklamaya göre hali hazırda bankanın müşterisi olan tüm tüketicilerin, mobil uygulama, internet bankacılığı sistemi ve banka şubeleri aracılığı ile kredi başvurusu yapabilecekleri bilgisi kaydedildi. Henüz banka müşterisi olmayan tüketicilerin ise öncelikle banka üyeliklerini gerçekleştirmeleri gerektiği, sonrasında ise ilgili kanallardan herhangi biri aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilecekleri bildirildi.