Gündelik hayatın koşuşturmacası içerisinde nakde olan ihtiyaçları artan ve giderek pahalılaşan hayat şartlarına karşı belki de ilk kez nakit desteğine ihtiyaç duyan birçok tüketici, rotasını bankalara çevirdi. Eşten dosttan borç alarak giderlerini karşılama riskine girmek istemeyen bu sebep ile de bankaların geliştirmiş oldukları ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakın takibe alan tüketiciler, bütçelerine uygun kampanyayı yakalayabilmek adına arama motorlarını adeta aşındırdı. 

Son dönemlerde ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelerin etkilerini arttırmaları sebebi ile banka faizlerinin de yükselmiş olması, birçok vatandaşın bütçesine uygun finansman hizmeti bulamamasına yol açtı. Bu noktada devreye giren ON Bank, dijital banka olmasının vermiş olduğu avantaj ile elde etmiş olduğu kar payını tüketiciler ile paylaşma kararı aldığını belirterek uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını paylaştı. 

ON BANK DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KASIM 2022

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

on-bank-faizleri-sabitledi-her-vadede-ayni-faiz-firsati-ile-gunde-14-tlye-10-bin-tllik-odem

Giderek dijital platformlara evrilen gündelik hayat şartlarına dijital bankacılık kolu ON Bank ile ayak uyduran Burgan Bank, sektörün dikkat çeken isimlerinden birisi olmaya devam ediyor. Bu kapsamda ON Bank üzerinden avantajlı kampanyalar geliştirildiğini bildiren banka, son olarak “Dijital İhtiyaç Kredisi” kategorisi altında detaylandırılmış olan yeni finansman hizmetini duyurdu. 

ON Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre tüketicilere yüzde 1,99 faiz ve 36 aya vara vade imkanları ile nakit desteğinin verileceği bilgisi kaydedildi. Dijital banka, nakit desteği almak isteyen ancak öncesinde örnek maliyet tablolarına erişmek isteyen tüketiciler için yeni hesap tablolarını da paylaştı.
Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,99
  • Taksit tutarı: 423,69 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,99
  • Taksit tutarı: 558,36 TL

ON BANK DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU KASIM 2022

Dijital banka ON Bank tarafından düzenlenmiş olan ihtiyaç kredisi kampanyasına bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanalı aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.