ON Bank resmen duyurdu! Günde 14 TL ödeyerek 10 bin TL'lik nakit desteği almak mümkün!

Burgan Bank’ın dijital bankacılık kolu olan ve son dönemlerde geliştirdiği avantajlı kampanyalar ile şubesiz bankacılık sektöründe öne çıkan ON Bank, yeni kredi kampanyasını duyurdu. İşte ayrıntılar…

Ekonomi 22.11.2022 - 12:19 22.11.2022 - 13:42 Onur Sarı

Ekonomik göstergelerin yükselen grafikleri pek çok sektöre yansırken bu zamana kadar zorlu ekonomik şartlara direnmeye çalışan işletmelerin dahi yüksek oranlı zamlar duyurmaya başlamalarına sebep oldu. Bu durum gelirleri sabit ancak giderleri günden güne artan tüketicilerin bütçeleri üzerinde resmen bir deprem etkisi yarattı. Gündelik ihtiyaçlarını dahi saatlerce düşündükten, planladıktan sonra karşılamaya çalışan vatandaşlar, ek zamlar ile birlikte resmen dar boğaza düştü.

Bir yılı aşkın süredir duyurulmaya devam eden hizmet ve hizmet ürünü zamları ile mücadele etmeye çalışan vatandaşlar, artık ay sonlarını getirememeye başladı. Eşten dosttan borç isteyerek günlerini geçirmeye çalışan ancak etraflarında yer alan yakınlarının da nakit sıkıntısı çekmelerinden ötürü destek alacak noktaları kalmayan vatandaşlar, bankaların yükselen faizleri karşısında da büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Bu dönem içerisinde oluşan nakit ihtiyaçlarını daha büyük bir borcun altına girerek karşılamak istemeyen tüketiciler bir çıkış yolu ararlarken beklenen destek haberi ON Bank’tan geldi. Burgan Bank’ın şubesiz bankacılık kolu olan ON Bank, avantajlı dijital kredisi kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

ON BANK AVANTAJLI DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI!

on-bank-resmen-duyurdu-gunde-14-tl-odeyerek-10-bin-tllik-nakit-destegi-almak-mumkun-1

Günümüzün dijitalleşen şartlarında artık bankacılık işlemleri de dijital platformlara taşınmaya başladı. Bu kapsamda dijital bankacılığın önemi artarken bu alanda hizmet veren ON Bank da sektörde parlayarak farkını ortaya koydu. Tüketiciler için “Dijital Kredi” başlığı altında yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran şubesiz banka, kampanya kapsamında faizlerin yüzde 1,99’a kadar düşürüldüğünü ifade etti. Azami vade sayısı ise 36 ay olarak duyuruldu. 

ON BANK AVANTAJLI DİJİTAL KREDİ KAMPANYASININ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

ON Bank tarafından duyurulmuş olan Dijital Kredi kampanyasının örnek hesaplama tabloları, tüketiciler ile paylaşıldı.

Birinci hesaplama tablosu: 

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 18 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,99
  • Taksit tutarı: 695,95 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,99
  • Taksit tutarı: 423,69 TL

Gelişmelerden Haberdar Olun

@