Giderek dijitalleşen şartların bir ürünü olarak Burgan Bank tarafından kurulan ON Bank, bir süredir dijital banka olarak hizmet vermeye devam ediyor. Dijital bankaların şubeleri bulunmadığı için diğer bankalar gibi yüklü maliyetlere sahip olmamaları, tüketiciler için de daha avantajlı kampanyalar geliştirilmesini sağlıyor. Bu kapsamda ON Bank da kurulduğu günden bu yana hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için oldukça avantajlı kampanyalar geliştirerek, kısa süre içerisinde tüketiciler tarafından yakından takip edilen bir banka haline dönüşmeyi başardı. 

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Sene başından bu yana hem kart kampanyaları hem de uygun faizli finansman kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan dijital banka ON Bank, senenin son ayında resmen bombayı patlattı. Artan nakit ihtiyaçlarına bankların kredi ürünleri aracılığı ile çözüm bulmak isteyen ancak yüksek faizler sebebi ile elleri kolları bağlanan tüketicilere seslenen ON Bank, yeni dijital kredi ürününü tanıttı. Banka bu ürünü kapsamında kredi tahsis ücreti alınmayacağını ifade ederek düşük faiz avantajına ilişkin detayları paylaştı. 

ON BANK DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR!

on-bankta-dijital-kredi-firsati-yuzde-099-faizli-dosya-masrafsiz-krediniz-aninda-hesabinizd

ON Bank resmi internet sitesi aracılığı ile duyurmuş olduğu kart kampanyaları ve finansman ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda aralık ayının başında yeni dijital kredi ürününü de duyuran banka, tüketiciler tarafından yakın takip altına alındı. Dijital banka, yeni hizmetine ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ON Bank yeni dijital kredi ürününün başlangıç faizini yüzde 0,99 olarak belirledi. Kredi ürününden yararlanan tüketicilerin borçlarını 36 aya kadar böldürebileceklerini ifade eden banka, hizmetine ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  •  Kredi tutarı: 5 bin TL
  •  Vade sayısı: 6 ay
  •  Faiz oranı: Yüzde 0,99
  •  Aylık taksit tutarı: 869,8 TL

ON BANK’IN DİJİTAL KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

ON Bank düşük faizli kredi ürününe başvuru yapmak isteyen tüketicilerin öncelikle bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı kanalı üzerinden banka müşterisi olmaları gerektiğini ifade etti. Müşteri olma sürecini tamamlayan tüketicilere seslenen banka, yine aynı iki kanal üzerinden kredi başvurusunun yapılabileceğini bildirdi.