Çok küçük yaşlardan beri çalışan ve uzun süredir de sahnelerde olan ünlü şarkıcı Hadise, son dönemlerde gündemden düşmeyen ünlü isimler arasında yer almaya devam ediyor. Kariyerinin başlangıcından bu yana özel hayatı ile gündeme gelmemek adına elinden geleni yapan ancak özellikle son bir yıldır bu tutumunda başarılı olamayan ünlü şarkıcı Hadise, bugün gündeme bomba gibi düşen bir iddia ile tekrar adından söz ettirdi. 

Tv8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında uzun seneler boyunca jüri üyeliği yapan bir dönem jüri koltuğunu ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile paylaşan Hadise, geçtiğimiz sene Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Hatta Seren Serengil başta olmak üzere birçok magazinci bu ilişkinin henüz Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşanmadan başladığını ve Gündeş ile Hadise’nin arasının bu yüzden açıldığını ileri sürmüştü. 

Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddialarının ortaya atıldığı dönem içerisinde oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan, sonrasında ise flaş bir karar ile Yıldırım’dan ayrılarak kısa bir süre içerisinde Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise, 4,5 ay evli kaldıktan sonra eylül ayında Dinçerler’den boşandı. Boşanma davasının hemen ardından tekrar Reza Zarrab ile anılmaya başlayan Hadise, bugün Seren Serengil tarafından ortaya atılan yeni bir iddia ile magazin gündemini adeta salladı. 

MESAJLARI İFŞA ETTİ!

ortalik-karisti-yasak-ask-ortaya-cikti-seren-serengil-hadise-reza-zarrab-mesajlarini-ifsa-e

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında Arto ve Bircan Bali ile birlikte yorumculuk yapan Seren Serengil, Reza Zarrab- Hadise ilişkisini gündeme getiren başlıca isimlerden birisi oldu. Bugün canlı olarak yayınlanan yeni bölümde Reza Zarrab ve Hadise’nin mesajlaşmalarını ifşa eden Serengil, magazin gündemine bomba gibi düştü. 

Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Seren Serengil tarafından ekrana verilen mesajlarda Zarrab’ın Hadise’ye “hem beni hem kendini bitirdin” dediği, Hadise’nin ise “yaşadığımız hiçbir şeyden pişman değilim” diyerek karşılık verdiği görüldü. 

DALGA GEÇTİLER!

Seren Serengil’in Hadise- Reza Zarrab mesajlaşması olarak ekrana verdiği ancak bir ekran görüntüsü değil de bilgisayar yazısı olarak sunulan içerik, sosyal medya kullanıcıları tarafından ti’ye alındı. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu yazışmanın Serengil ve program yönetimi tarafından hazırlandığını, görüntüde sunulan yazışmaların Hadise ve Reza Zarrab’a