Otomobil fiyatlarında 2022 yılının başından itibaren hızla devam eden fiyat artışları, bankalardan ve otomobil devlerinden yeni kampanyaların gelmesine de neden oldu. Zaman zaman BDDK gibi kuruluşlardan da gelen devlet müdahalesi ile artan fiyatlar nedeniyle durgunlaşan piyasaların canlandırılması hedeflendi. 

Sıfır araç almanın hayal olduğu şu günlerde Renault gibi önde gelen otomobil markalarından ise cazip teklifler sunulmaya başladı. Buna göre Renault Clio modellerinde avantajlı fiyatlar sunulacak. Ekim ayı bitmeden başvurunuzu hemen yapın! 

RENAULT CLİO’DAN AVANTAJLI FİYATLAR DUYURULDU!

otomobil-alacaklar-icin-ekim-ayi-son-firsat-olabilir-renaultun-o-modelinde-cazip-fiyat-firs (2)

Türkiye’de en çok satılan otomobil modellerinden biri olan Clio, Renault’un cazip fiyat teklifleri ile öne çıktı. Otomotiv sektöründe yaşanan fiyat artışlarından sonra araç sahibi olmak isteyen birçok kişi cazip kampanyaları araştırmaya başladılar. Renault’un Clio modellerinde geçerli kampanya kapsamında 399.400 TL’den başlayan fiyat avantajları ile hayallerindeki aracı almak isteyeler için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. 

Sınırlı sayıdaki 2022 model yılı Clio Joy 1.0 SCe 65 bg otomobilin, perakende satın alımlarında geçerli kampanya kapsamında geçerli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı, 399.400 TL’den başlayan fiyatlarla uygulanıyor. Belirlenen fiyata kasko ve trafik sigortası ise dahil edilmemiştir. 

YARISI ŞİMDİ, KALANI 1 SENE ÖDENEBİLECEK!

Ayçiçek yağı fiyatları düşüyor! Kaçırmayın Ayçiçek yağı fiyatları düşüyor! Kaçırmayın

Renault Clio modellerine ayrıca avantajlı kredi fırsatları da sunuluyor. 2022 model Clio Joy 1.0 SCe 65 bg alanlar, Renault Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla araç bedelinin yarısı şimdi, kalan yarısı ise 1 sene sonra tek seferde ödenebilecek. 2023 Ekim ayında kalan yarısını ödeme imkanı ile vatandaşların hayallerindeki Clio modeline sahip olması sağlanacak. 

Finansman kampanyaları Renault Finans’ın şartlarına bağlı olarak, değerlendirme sonucunda daha yüksek peşinatlar da istenebilmektedir. Renault’un Ekim ayında duyurulan 2022 model Clio kampanyaları ile araç sahibi olmak isteyenler için cazip avantajların sunulması hedefleniyor.