Yeni bir araç satın almak isteyenler için bankalardan yılın son cazip teklifleri duyurulmaya devam ediyor. 0 km ve 2. el araç fiyatlarında yaşanan olağanüstü artışların sonrasında kredi talepleri de arttı. En uygun taşıt kredisi veren bankalar ise araştırılmaya devam ediyor. 

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak avantajlı taşıt kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenler için Yapı Kredi, Akbank, Halkbank ve Vakıfbank’tan uygun oranlar sunuluyor.

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI ARTIŞ VAR!

Geçtiğimiz kasım ayında ÖTV matrah düzenlemesinin yapılmasının ardından otomobil fiyatlarında indirimler gündeme gelmişti. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen vatandaşlar ise kredilere yöneldi. Yeni yıldan önce araç almak isteyenler bankaların cazip taşıt kredisi fırsatlarını araştırmaya devam ediyor. 

YAPI KREDİ TAŞIT KREDİSİ 

otomobil-almak-isteyen-herkesi-ilgilendiriyor-tasit-kredilerinde-bu-oranlar-kacmaz-vakifban (2)

Yapı Kredi Bankası taşıt kredilerinde 48 aya kadar vade ve ister 0 km ister 2. el taşıt kredisi fırsatları sunuyor. Bireysel taşıt kredilerinde yüzde 2,49, ticareti taşıt kredilerinde ise yüzde 1,40’tan başlayan faiz oranları uygulanıyor. 

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ

48 aya varan vade imkanıyla Vakıfbank’ın taşıt kredisi kampanyaları devam ediyor. 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli taşı kredisinin yanı sıra uygun birçok geri ödeme seçeneği de sunuluyor. 0 km ya da 2. el araç alımları için yüzde 1,59 faiz oranları uygulanacak.  

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ

Halkbank’ın Yeşil Işık Taşıt Kredisi fırsatları devam ediyor. 0 km araç alımlarında 3 aya kadar erteleme seçenekleri de bulunuyor. 0 km araçlarda yüzde 1,59 faiz oranları uygulanırken, ikinci el taşıt kredilerinde ise yüzde 1,61’den başlayan faiz oranları ile kredi verilecek. 

AKBANK TAŞIT KREDİSİ 

Sıfır ve ikinci el taşıt alımlarında uygun oranlar sunan Akbank, yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerini bir arada sunuyor. 48 aya kadar vade olanaklarından da yararlanarak vatandaşların rahatça otomobil sağlamalarına destek olunması hedefleniyor.