Piyasalarda otomobil fiyatlarının bir hayli artmasının ardından araç sahibi olmak isteyenler için kamu bankalarından yeni hamleler gelmeye devam ediyor. Düşük faiz oranları ile kullandırılacak kredi ile sıfır km veya ikinci el araç alacaklara en uygun ödeme seçenekleri sunulacak. 

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

Köklü kamu bankalarından Ziraat Bankası, taşıt ürün paketi ile otomobil satın almak isteyen vatandaşlara en uygun oranları vermeye hazırlanıyor. Ziraat Bankası üzerinden kullandırılacak kredilerde düşük faizler ve 48 aya varan vade seçenekleriyle aylık düşük taksitler üzerinden ödeme araç sahibi olma imkanı sunuluyor. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT ÜRÜN PAKETİ 

Otomobil sahibi olmak isteyenler için Ziraat Bankası’ndan avantajlı faiz oranları ile kredi fırsatları duyuruldu. Bu kapsamda en uygun oranlardan yararlanarak otomobil satın almak isteyenler için cazip ödeme koşulları sunulacak. 

48 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı kredilerle ister 0 km ister 2. el taşıt kredilerinden yararlanılması sağlanıyor. Uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak aylık düşük taksitlerle ödemeler yapılabilmektedir. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

otomobil-almak-isteyenlere-ziraatten-en-uygun-oranlar-48-ay-vadeyle-tasit-kredisi-firsati (2)

0 km ya da 5 yaşına kadar ikinci el araçlar için Ziraat’in Taşıt Ürün Paketi ile kredi kullanmak isteyenler için yüzde 1,59 faiz oranları ile kredi verilmesi hedefleniyor. Bu kapsamda kullanılacak kredi miktarına ve vade seçeneklerine göre ödemelerin yapılması mümkündür. 

Uygun vadelerle düşük taksit ödeyerek artan otomobil fiyatlarına karşın rahatça araç sahibi olmak isteyenlere finansman sağlanacak. Otomobil piyasalarında son dönemde artan fiyatlara karşın vatandaşlar en uygun oranlardan yararlanabilecek.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA 

Ziraat Bankası Taşıt Ürün Paketi kapsamında yapılan örnek hesaplamada en uygun oranlar dikkat çekiyor. 100.000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler için 48 ay vadede aylık 3.251 TL taksit oranları ile kredi sağlanacak. Aylık düşük taksit ödeyerek vatandaşların araç sahibi olması ve piyasaların canlandırılması hedefleniyor.