Küresel çapta görülen çip krizi, hammadde sorunları ve yurt içinde döviz kurunun artması, yüksek vergiler ve enflasyon gibi nedenlere bağlı olarak otomobil fiyatları bir hayli arttı. yaşanan bu artış sonrasında yeni araç sahibi olmak isteyenler ise banka kredilerini araştırmaya devam ediyor. 

Yeni bir araba satın almak isteyen herkesi ilgilendiren kredi duyurusu ICBC’den geldi. ICBC Turkey, otomobil sahibi olmak isteyenler için düşük taksit oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle en uygun taşıt kredisi fırsatını duyurdu. Avantajlı ödeme koşullarından yararlanarak isteyen herkesin otomobil sahibi olmaları destekleniyor. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

YENİ ARABAM KREDİSİ KAMPANYASININ DETAYLARI

otomobil-sahibi-olmak-isteyen-herkesi-ilgilendiriyor-100-bin-tl-tasit-kredisinde-icbc-bank- (2)-1

ICBC Turkeyi Yeni Arabam Kredisi ile araç sahibi olmak isteyenlere en uygun oranları sunmaya hazırlanıyor. Yeni Arabam Kredisi kapsamında 0 km araçlarda anahtar teslim fiyatının 400 bin TL’sine kadar yüzde 70 oranında kredi kullandırılması hedeflenmektedir. 

48 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı kredi hem 0 km hem de 2. el taşıtlar için kullanılabilmektedir. Sıfır km ve ikinci el araç alımlarında söz konusu kredi kapsamında kaskolu olarak kredi kullanarak faiz oranı indiriminden faydalana bilir ve aylık taksit oranlarının da düşürülmesini sağlayabilirsiniz. 

100 BİN TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA 

ICBC tarafından duyurulan taşıt kredisinde avantajlı faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri sunuluyor. 100.000 TL kredi için aylık taksit oranı 3.948 TL olarak hesaplanıyor. Avantajlı ödeme planlarından yararlanarak vatandaşların hayalini kurduğu araçlara sahip olmaları desteklenmektedir. 

ICBC BANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURU ADIMLARI 

ICBC Turkey Yeni Arabam Taşıt Kredisi kampanyasına başvuru yapacak kişilerin bankanın dijital iletişim kanalları üzerinden taleplerini iletmeleri mümkündür. İlgili kredi sayfası üzerinden ‘’Başvur’’ butonu kullanarak kredi başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Kullanılacak kredi miktarına ve vadesine göre faiz oranları ve kredi hesaplamaları da değişebilir. Hızlı başvuru adımlarını takip ederek işlem yapabilirsiniz.