Dünyanın önde gelen Fransız otomobil devi Renault, Ekim 2022’de avantajlı bir kampanyaya imza attı. Özellikle son dönemde ülkemizde otomobil fiyatlarının ciddi bir şekilde yükselmesinin ardından yeni kampanya ve desteklerin gelmesine neden oldu. Ülkemizde en çok satılan otomobil modellerinden olan Renault Clio’da geçerli kampanya kapsamında ödemelerin yarısı 1 yıl sonra başlayacak. 

2022 model Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg otomobillerde geçerli kampanya kapsamında cazip geri ödeme seçenekleri sunulacak. Araç satın almak isteyenler için en uygun finansman seçenekleri arasında ilk sıraya yükselen kampanya, uygun geri ödeme fırsatları ile dikkat çekiyor. 

YARISI ŞİMDİ, KALANI 1 SENE SONRA ÖDENECEK! 

otomobil-satin-alacaklara-buyuk-destek-renault-ekim-ayinda-herkesi-arac-sahibi-yapacak (2)

Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı

Türkiye’de mevcut ekonomik koşullara bağlı olarak ciddi bir artış gösteren otomobil fiyatlarına karşın otomobil devlerinden yeni kampanyalar gelmeye devam ediyor. Ekim ayı itibariyle devam eden kampanya kapsamında, Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg araçlarda geçerli olmak üzere, Renault Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla araç bedelinin yarısını şimdi, kalan yarısını ise tek seferde 2023 Ekim ayında ödeme imkanı sağlanacak. 

Finansman kampanyaları kapsamında Renault Finans’ın kredi kullandırma şartlarına göre değerlendirme sonucunda daha yüksek peşinat da istenebilecektir. Renault Clio modelinde avantajlı oranlar ve uygun geri ödeme seçenekleri ile fırsatlar sunulmaya devam ediyor. 

399.400 TL’DEN BAŞLAYAN AVANTAJLI FİYATLAR DUYURULDU!

2022 model Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg otomobillerde geçerli olmak üzer, 399 bin 400 TL’den başlayan fiyat avantajları ile Renault herkesi araç sahibi yapmaya hazırlanıyor. Uygun geri ödeme seçeneklerine sahip kredi fırsatından da yararlanarak vatandaşların hayalini kurduğu aracı satın almaları sağlanacak. Ayrıca Renault binek araçlarda yüzde 0 faiz fırsatı ile Renault Finans tarafından avantajlı kredi kampanyaları da devam ediyor.