Oyun tutkunlarını heyecanlandıran yeni haberler gündemde ilk sıralarda yerini almayı başarıyor. Amozon Prime Gaming Kasım 2022 ücretsiz oyunlarına dair bilgilerin sızdırılmasının ardından bu haberler büyük heyecan yarattı. Her ayın sonunda bir sonraki ay abonelerine sunacağı yapımları duyuran platformdan önce Deallabs çok daha önceden bilgileri paylaştı. 

Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı

Önümüzdeki günlerde resmi olarak duyurusunun yapılması beklenen Kasım 2022 ücretsiz oyunlarına yönelik paylaşılan listede birçok oyun dikkat çekiyor. Ekim ayında sunduğu birçok oyunla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran platform, Kasım ayında sunacağı oyunlarla ilgi odağı olmayı başardı. 

AMAZON PRİME GAMİNG KASIM AYI ÜCRETSİZ OYUNLARI 

oyunseverlere-mujde-o-platformun-kasim-2022-oyunlarini-sizdirildi-sizan-ucretsiz-oyun-liste (2)

Ekim 2022 itibariyle Fallout, Total War: Warhammer II, Middle – earth: Shadow of War gibi birbirinden popüler ve kaliteli oyunu sunan Amazon Prime Gaming, Kasım ayında da aboneleri için pek çok kıymetli oyunu sunmayı hedeflediği ortaya çıktı. 

2022 Kasım ayına ilişkin sunulacak ücretsiz oyun listesinin sızdırılmasının ardından detaylar merak edilmeye başladı. Deallabs’a göre Kasım’da gelecek oyunlar arasında Fallout New Vegas Ultimate Edition ve WRC 9 FIA World Rally Championship gibi oyunların dışında 7 oyunu daha ücretsiz hale getireceği aktarılıyor. Kasım ayında yayınlanacak ücretsiz oyunlar arasında ayrıca Last Day of June, Etherborn, Facility 47, Whispering Willows gibi daha pek çok farklı başarılı oyun bulunmaktadır. Amazon Prime Gaming avantalarının önümüzdeki günlerde duyurulması beklenmektedir. 

AMAZON PRİME GAMİNG ÜYELİK 

Amazon Prime Gaming platformuna giriş yaparak 30 gün boyunca deneme seçeneği üzerinden tüm oyun tutkunlarının platformu kullanmaya başlamaları mümkündür. Amazon hesabına giriş yaptıktan sonra üyelik adımlarını takip ederek kısa sürede hesap oluşturma işlemleri tamamlanabilir. 
Her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içi satın alımlar gibi fırsatlar sağlayan Amazon Prime Gaming, ek ücret ödemeden 7,90 TL karşılığında alınacak Amazon Prime aboneliği ile pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.