Bankaların vadeli mevduat hesaplarına ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle TL’nin son dönemde yaşadığı değer kaybı sonrasında kenardaki Türk lirası birikimlerini değerlendirmek isteneler yüksek faiz oranları sunan bankaların vadeli mevduat hesaplarını tercih etmeye başladılar. 

Kur korumalı TL mevduat hesaplarının da etkisiyle bu hesapları incelemeye başlayan vatandaşlar, en düşük yatırım oranlarında bile yüksek faiz getirisinden yararlanabilecek. Son olarak Burgan Bank’tan gelen avantajlı faiz oranları ile en yüksek faiz getirisi sağlanacak. 

32 GÜNLÜK EN YÜKSEK FAİZ ORANLARI HANGİ BANKADA? 

parasini-bu-hesaba-yatiranlara-32-gun-1199-tl-odeme-yapilacak-bankalarin-vadeli-mevduat-fai (2)

32 günlük vadede en yüksek faiz getirisinden yararlanmak isteyenler için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Kenardaki birikimlerini en yüksek faiz oranları ile değerlendirmek isteyenler için bankaların faiz yarışları devam ediyor. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

32 günlük en yüksek faiz oranları ile dikkat çeken Burgan Bank, ON Hesap kapsamında yüzde 24 faiz oranlarına sahip. Birçok banka tarafından yüzde 20’ni üzerinde sunulan hoş geldin faizleri ile vatandaşların rahatça birikimlerinden faiz getirisi elde etmeleri sağlanıyor. Yüzde 24’e varan yüksek faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlar için Burgan Bank fırsatları devam ediyor. Dijital kanallar üzerinden kolayca hesap açma işlemleri de yapılabilmektedir.  

32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT FAİZİ HESAPLAMA 

Gündüz vadesiz gece vadeli hesap olarak kullanılabilen ON Hesap, yüzde 24’e varan faiz oranları ile birikimlerini en yüksek faiz oranlarıyla değerlendirmek isteyenler için cazip teklifler sunuyor. Kenardaki 60.000 TL birikimlerini Burgan Bank’ın avantajlı ON Hesap fırsatı ile değerlendirmek isteyenler için 32 günlük vadede 1.199 TL net kazanç sunuluyor. 

Ücretsiz havale, EFT ve FAST işlemlerinin yanı sıra gündüz vadesiz, gece vadeli hesap olarak ON Hesap üzerinden birçok bankacılık işleminin de gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Birikimlerinizi Burgan Bank ON Hesap faiz oranları ile avantajlı şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.