Brezilyalı bir model olan Sophie Larissa Weiss dövüş sporlarına olan ilgisini profesyonelliğe taşıdı. Modelliği bırakan Weiss, bu sayede oldukça ilginç bir gelir kapısı açtı. Dövüş sporları eğitimi veren eski model, bazı müşterilerini ise saatliği 500 avro karşılığında dövüyor.

Sağlık Bakanlığı Zimmet Sorgulama ne demektir nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı Zimmet Sorgulama ne demektir nasıl yapılır?

Brezilyalı bir model dünya üzerindeki ilginç mesleklere bir yenisini ekledi. Brezilyalı model model, dövüş sporlarına olan ilgisi yüzünden modelliği bırakarak profesyonel bir dövüşçü olmak için eğitim almaya başladı. Kısa sürede iyi bir noktaya gelen Wiess, evinin bir bölümünü ringe çevirdi. Burada eğitim vermeye başlayan Sophie Larissa Weiss, kendisine gelen teklifleri de geri çevirmedi ve oldukça ilginç bir meslek edindi. Kimilerinin çok saçma bulduğu bu meslek Brezilyalı modele binlerce avro kazandırıyor.

Güzel modelden dövüş sporları eğitimi alan bazı müşterileri, güzel modelin kendilerini dövmesini istedi. Dayak yemek karşılığında ciddi paralar teklif eden müşteriler, adeta yeni bir sektör oluşturdu. Modellikle bu denli üne kavuşamayan Sophie Larissa Weiss, bazı müşterilerini döverek kavuştuğu ün sayesinde oldukça tatminkar bir gelir elde etmeye başladı. 

Çoğunluğu erkek olan müşterileri evinin ringe çevirdiği bölümünde ağırlayan Sophie Larissa Weiss, uzun süreli eğitim vereceği öğrencilerine konaklama hizmeti de sunuyor. Ancak ona gelenlerin büyük bir çoğunluğunun derdi dövüş sporları öğrenmek değil. Güzel modelin genel manada müşterileri dayak yamek için onu tercih ediyor. 

Modelliği bırakarak dövüş sporları eğitmenliğine başlayan güzel modelin şöhreti kısa sürede sınırları aştı. Weiss'den eğitim almak isteyenler kilometrelerce yolu teperek dünyanın dört bir yanından güzel modelin kapını çalıyor. Gerçekten dövüş sporları eğitimi almak isteyenlerin dışında, saatlik seanslar şeklinde sadece dayak yemek için gelenler, eski modelin kapısında adeta kuyruk oluşturuyor.

Para karşılığında dayak yemek isteyenlere saat üzerinden bir tarife uygulayan Sophie Larissa Weiss'e kendini dövdürmenin bedeli de epey ağır. Güzel model evinin ringe çevirdiği salonunda dayak attığı insanlardan saatlik ücret olarak 500 avro alıyor. Bu ücret kimileri için yüksek görünse de Sophie Larissa Weiss, talebi karşılamakta güçlük çekiyor.