Yükselen enflasyon ve ekonomik alanlarda yaşanan diğer olumsuz gelişmeler, birçok sektörde yüksek oranlı zamların duyurulmasına sebep oldu. Gıdadan teknolojiye, tekstilden otomotive kadar pek çok farklı alanda gözlenen yüksek oranlı zamlar, sabit maaşlı tüketicileri büyük bir geçim derdinin içerisine düşürdü. Bu durum günden güne büyüyen bir ekonomik problemi de beraberinde getirirken kendileri ve aile üyeleri dışında bakmak ile yükümlü oldukları hayvan dostlara sahip olan vatandaşların da yüklerini arttırdı. 

Evlerinde veya bahçelerinde bulunan hayvanları besleyen ve onların bakımlarını üstlenen tüketiciler, geçim derdi içerisinde oldukları şu günlerde yükselen veteriner ve petshop fiyatlarına da isyan etmeye başladılar. Yaşam hakkının yalnızca insana ait olmadığını savunan ancak yükselen hizmet ve ürün fiyatları karşısında hayvanların ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekmeye başladıklarını belirten tüketiciler, bu konuda destek arayışı içerisine girdi. Bu noktada bir adım öne çıkan Türkiye İş Bankası, sene sonuna kadar geçerli olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN VETERİNER VE PETSHOP İNDİRİMİ!

patili-dostlari-olan-is-bankasi-musterileri-dikkat-veteriner-ve-petshop-harcamalariniza-200

Mevcut müşterileri için birçok farklı kategori altında finansman ve kart kampanyaları geliştiren Türkiye İş Bankası, bakımlarından sorumlu olduğumuz hayvan dostlarımızı da unutmadı. Bu kapsamda hayvan sahipleri ve diğer hayvanseverler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran banka, 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Türkiye İş Bankası Maximum kart sahiplerinin 31 Aralık tarihine kadar yapacakları veteriner ve petshop harcamalarına yüzde 10, toplamda ise 200 TL değerinde indirim tanımlanacağını belirtti. Ayrıca banka her harcamada yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 3 oranında PatiPuan kazanılacağını da ifade etti. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI VETERİNER VE PETSHOP KAMPANYASI BAŞVURUSU

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Türkiye İş Bankası’nın veteriner ve petshop harcamaları için geliştirmiş olduğu indirim kampanyasından yararlanabilmek için başvuru yapılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır.