O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

Son yıllarda sürekli artan enflasyon, kur dalgalanmaları ve konutlara artan ilgi sonrasında ev satın almak isteyenler cazip konut kredisi kampanyalarını araştırmaya başladı. Ayrıca bankaların birçoğunda yüksek faiz oranlarının görülmesi de ev sahibi olmak isteyen kişiler bir süre daha hayallerini ertelemesine neden oldu. 

QNB Finansbank tarafından vatandaşların yeni dönemde rahatça ev sahibi olmalarını sağlamak için ayrıcalıklı konut kredisi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Üstelik peşinatsız, 180 ay vadeli, artan – azalan taksitli, kentsel dönüşüm gibi farklı hedeflerle de konut kredisi seçenekleri kullanılabilecek. 

SABİT FAİZLİ, 180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ 

QNB Finansbank’ın Standart Konut Kredisi kampanyası sayesinde yeni bir ev sahibi olmak isteyenlerin bu hayalleri gerçek oluyor. Türkiye’de son dönemde olağanüstü şekilde artan konut fiyatlarının ardından uygun finansman çözümleri arayanlar için QNB Finansbank vadeleri artırdı. 180 ay vadeyle ve sabit faiz oranları ile ödeme yapılabilecek. 

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi kapsamında 180 ay vade ve 100.000 TL konu kredisi tutarı için aylık 2,47 faiz oranları işletiliyor. Aylık sadece 2.500 TL taksitle kredi kullanılabilecek. 

PEŞİNATSIZ KONUT KREDİSİ FIRSATI DEVAM EDİYOR!

pesinatsiz-ve-180-ay-vadeli-qnb-finansbank-konut-kredileri-duyuruldu-bu-kredide-pesinat-yok (2)

Konut alımlarında birçok kişinin bütçesini sarsan yüksek peşinatlar ortadan kalkıyor. QNB Finansbank Peşinatsız 0 Konut Kredisi kapsamında, satın alacağınız evin değerinin tamamına 180 ay vadeli ve sabit faiz oranları ile kredi verilecek. Kredi şartlarını sağlayanlar peşinat ödemen ve evin değerinin 0’üne kadar kredi kullanabilecek. 

PEŞİNATSIZ KONUT KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

QNB Finansbank Peşinatsız 0 Konut Kredisi ile 180 ay vadede, öngörülebilir ödemeler ile evin tamamına kredi kullanmak isteyenler için belirlenen kredi koşulları ise kısaca şöyle:

  • Peşinatsız konut kredisi TL cinsinden kullanılabilir. 
  • Mevcut konut ve satın alınacak konut için ekspertiz değerlendirmesi yapılır.
  • Sadece tapuda ‘’mesken’’ olan görülen yerler için gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. 
  • Teminat olarak mevut ve satın alınacak evin gösterilmesi yeterlidir.