Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmelere bağlı olarak ocak ayının başında zamlanan akaryakıt ve otogaz fiyatları, hali hazırda ağırlaşmış olan gündelik hayat şartlarına karşı mücadele vermeye çalışan araç sahibi tüketicilerin bütçelerini direkt olarak etkiledi. Ancak yapılan ocak ayı zamlarının buz dağının görünen kısmı olduğu şubat ayının sonunda resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte anlaşıldı. 

Şubat ayının sonunda resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı, yıllardır yükselmeyen brent petrolün varil fiyatını 130 dolar seviyesine kadar yükseltti. Brent petrolün artan grafikleri, ülke sınırlarımız içerisinde satışa sunulan akaryakıt ürünlerine de yüksek oranlı zamlar ile yansıdı. 
Sene başından bu yana bir yükselip bir düşen son olarak bugün zam haberi ile duyurulmuş olan akaryakıt fiyatları, tüketicilerin araç kullanımlarını dahi kısıtladı. Bu noktada devreye giren ING Bank, araç sahibi mevcut müşterileri için yeni bir akaryakıt ve otogaz kampanyası geliştirdiğini duyurarak müjdesini verdi. 

ING BANK AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI EKİM 2022

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

petrol-ofisi-ve-ing-banktan-yilin-is-birligi-duyurusu-akaryakit-ve-otogaz-harcamalarina-500 (2)

Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan ING Bank, yeni dönemde giderek artan grafiklere sahip olana akaryakıt ve otogaz fiyatlarına karşı mevcut müşterilerini koruma altına almak istedi ve bu kapsamda da Petrol Ofisi ile anlaşmaya varmış olduğunu bildirdi. Anlaşması kapsamında yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran banka, ayrıntıları paylaştı. 

Hem ING Bank’ın hem de Petrol Ofisi’nin resmi internet siteleri üzerinden duyurulmuş olan yeni akaryakıt ve otogaz kampanyasına göre 12 ay boyunca her ay 500 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt veya otogaz alışverişi yapma sözü veren tüm mevcut müşterilere, 500 TL’lik harcama tutarının iade edileceği bildirildi. 

ING BANK AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI BAŞVURUSU 

ING Bank ve Petrol Ofisi’nin iş birliğinde geliştirilmiş olan 500 TL indirim kazanımlı yeni akaryakıt ve otogaz kampanyasına, bankanın mobil uygulamasında yer alan kampanyalar kısmından başvuru yapılabilmektedir.