Aralarında alacak verecek davası olan şahısların buluşması kanlı bitti. Katil iki hasmını öldürürken 2'sini de yaraladı. Polis tarafından aranan katil, cinayetlerine devam etmek için gitti bir apartmanda yakalandı. Cani adam ilk ifadesinde yakalanmasa 3 kişiyi daha öldüreceğini itiraf etti.

112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün! 112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün!

Karaman'da bir parkta buluşan iki kişi arasında kısa süre sonra tartışma çıktı. Aralarında alacak verecek davası olduğu öğrenilen iki kişiden alacaklı olan silahını çekerek 20 yaşındaki A. A. Y. isimli adamı vurdu. Alacaklısının kurşunlarıyla bir anda kanlar içinde kalan adam, can havliyle yakınlardaki karakola koştu. Karakolda görevli polisler bir anda karşılarında kanlar içindeki genç adamı görünce derhal olay yerine ambulans çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, silahla vurulmuş olana adamın ilk müdahalesini yaptıktan sonra derhal talihsiz adamı hastaneye kaldırdı. 

Polis ekipleri can havliyle karakola sığınan adamdan silahı kimin ateşlediğini öğrendi. Kurşlunların hedefi olan A. A. Y isimli adam, kendisini alacaklısı A. S.'nin vurduğunu söyledi. Polisler olayla alakalı başlattıkları soruşturmada A. S. isimli adamın bir otomobil kiraladığını öğrendi. Otomobil kiralama şirketi ile iletişime geçen polis, araçta bulunan takip sistemi vasıtasıyla olayın faili olduğu iddia edilen adamın yerini belirledi. 

Kiralık araçta bulunun GPS cihazı sayesinde yeri belirlenen adam bir apartmana girmek üzereyken kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan adam emniyete götürülerek ifadesi alındı. İfadeyi alan polisler dahi adamın anlattıkları karşısında şaşkına döndü. A. S. verdiği ifadede, A. A. Y. ile buluşmadan önce kendisine borcu olan 2 kişiyi öldürdüğünü söyledi. Alkol almak için kurbanlarını tenha bir yere çağırdığını ve burada onları silahla vurarak öldürdüğünü söyleyen adam, bu itirafıyla polisi harekete geçridi. 

Polis ekipleri cani adamın ifadesinde itiraf ettiği yere gittiğinde korkunç manzara ile karşılaştı. Katil tam da ifadesinde bahsettiği gibi iki kişiyi öldürmüş ve cesetleri oracıkta bırakarak ayrılmıştı. Soğuk kanlı katil, çldürdüğü diğer iki kişiyle de aralarında alacak verecek davası olduğunu, onları vurduktan sonra ölmelerini bekledikten sonra olay yerini terk ettiğini dile getirdi. 

Yakalandığı yere başka bir cinayet işlemek için gittiğini söyleyen o cani katil, polis tarafından yakalanmasa 3 kişiyi daha öldüreceğini de söyledi. Polis ekipleri hızlı bir şekilde davranarak katili yakalamakla, 3 kişinin hayatını kurtarmış oldu.