Türkiye’de bankalar arasında promosyon yarışları birçok farkı kurumda çalışanları memnun etmeyi başardı. Emniyet Genel Müdürlüğü ile Vakıfbank arasında yapılan promosyon anlaşması ile bu yıl 27 bin lira peşin olarak polislerin hesaplarına yatırılacak. EGM bünyesinde çalışan birçok personel ise promosyon ödemelerinin ne zaman yatırılacağını araştırmaya başladılar. 

27 bin lira olarak belirlenen ve Vakıfbank tarafından yapılacak ödemelerin ne zaman polislerin hesabına geçeceği ise merak ediliyor. Bu kapsamda gelen yeni açıklamalar ise birçok EGM personelini heyecanlandırdı. EGM dışında pek çok farklı kurum için bankalar tarafından yüksek promosyon oranları belirlendi. 

POLİS PROMOSYONU NE ZAMAN YATACAK? 

polislere-27-bin-tl-promosyon-odemelerinin-yatacagi-tarih-belli-oldu-egm-maas-promosyonunda (2)

Polislere verilecek maaş promosyonlarına yönelik yeni detaylar ortaya çıktı. Bu kapsamda 27.000 TL olarak peşin olarak yapılacak promosyon ödemeleri kapsamında, EGM tarafından konuya ilişkin açıklama yapıldı. Söz konusu açıklama kapsamında Vakıfbank tarafından emniyet personelleri için yapılacak promosyon ödemelerinin, 1 Kasım 2022 tarihi itibariyle hesaplara geçeceği ifade ediliyor. 

EGM’nin açıklamasına göre Vakıfbank ve EGM arasında imzalanan protokolün süresi 3 yıl olarak belirlenmiştir. Tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti olmaksızın her personele 27.000 TL ödenmesi kararına varılmıştır. 

EGM’DEN MAAŞ PROMOSYONU AÇIKLAMASI!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından maaş promosyonuna dair açıklama yapıldı. Buna göre emniyet teşkilatı için maaş promosyon protokolü, kapsamında, Vakıfbank tarafından 3 yıl için herhangi bir kesinti olmadan ve peşin olarak 27.000 TL maaş promosyonu ödemesinin yapılacağı aktarıldı. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Yapılan yeni protokol kapsamında 1 Kasım 2022 tarihinde uygulamanın yürürlüğe gireceği ifade edildi. Ayrıca Vakıfbank ile önceden yapılan ve süresi henüz tamamlanmayan promosyon protokolleri de iptal edilerek yeni protokole dahil edileceği aktarılmıştır. Vakıfbank dışındaki bankalarla devam eden protokoller ise sözleşmelerin bitiş tarihinde söz konusu yeni protokole dahil edileceği aktarılmıştır.