Türkiye'nin uzun süredir gündeminde yer alan konulardan birisi de promosyon ödemeleri olurken bankalar hem emekliye hem de kamu çalışanlarına promosyon ödemesi sağlamaya devam ediyor. Vatandaşların yakından takip ettiği promosyon ödemelerinde heyecan devam ederken yeni bir promosyon anlaşmasının daha haberi geldi. 

PROMOSYON 18 BİNE ÇIKARILDI!

Emekli promosyon ödemelerinin yanı sıra özel ve kamu çalışanlarına yapılan promosyon ödemelerinden de haberler gelmeye devam ederken bir belediyede daha promosyon ödemesi netlik kazandı. Trabzon'da belediye personeline yaklaşık 18 bin TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışanlarına 18 bin TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Emekli maaşını dilediği bankaya taşıyan emekli vatandaşları azanabilmek adına bankalar adeta yarışa girerken emekli promosyonunda rakam 10 bin TL'ye kadar çıkış sağlamıştı. 

ÖNCEKİ SÖZLEŞME İPTAL EDİLDİ!

Emeklilerin ardından kurum ve kuruluşlarda çalışan personellerin de yapılan anlaşmaya ek olarak aldıkları promosyon ödemelerinde belediyelerden bilgi yavaş yavaş gelmeye başladı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan anlaşma neticesinde personellere 18 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi yıl içinde Vakıfbank Bankası ile sözleşme imzalamıştı. Belediyeden gelen açıklamada bu anlaşmanın sona erdiği ve yenii bir anlaşma yapıldığı açıklandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu bankayla 3 yıllık yeni bir sözleşme yapılacağının altını çizerken  "Bunun karşılığında önceden ödenen kişi başı 8 bin 300 liraya ilave olarak kasım ayı içerisinde personel başına 17-18 bin lira aralığında ödeme yapılacak...''dedi. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Zorluoğlu açıklamasında ''Desteklerinden dolayı Vakıfbank Genel Müdürümüz ve hemşehrimiz Abdi Serdar Üstünsalih'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Özveriyle ve gayretle çalışan personelimize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı. 

Daha fazla promosyon haberi için haberiyakala.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.