Zorlayıcı ekonomik şartların tüketicilerin ceplerinde ki delikleri günden güne büyüttüğü şu günlerde, nakde olan ihtiyaçlar da aynı doğrultuda artmaya başladı. Alım güçleri düşen ve tüm maaş iyileştirmelerine rağmen ay sonunu getirmek konusunda başarılı olamayan tüketiciler, bankaların kredi kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. Ancak burada da yüksek faiz uygulamaları ile karşı karşıya kalan tüketiciler, ekonomik özgürlüğe sahip olmalarına rağmen temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamadıkları için derin bir buhranın içerisine doğru sürüklenmeye başladı. 

Vatandaşların yaşadıkları ekonomik zorlukların yalnızca geçim dertlerine değil birtakım psikolojik hatta belki de fiziksel sıkıntılara da sebebiyet verdiğini fark eden ING Bank, yeni bir kredi kampanyası geliştirerek tüketicinin yanında yer aldığını belirtti. Bu kapsamda birçok farklı kategori altında vermiş olduğu kredi hizmetlerine ek olarak bu kez daha kısıtlı bir kitleye nakit desteği vereceğini belirten banka, PTT personelleri ve maaşını PTT’den alan emekliler için geliştirmiş olduğu kredi kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

ING BANK’TAN KREDİ POSTAM KAMPANYASI!

ptt-personelleri-ve-maasini-pttden-alan-emekliler-dikkat-ingde-ihtiyac-kredisi-faiz-orani-y

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Sektörün en önemli isimlerinden olan ve pek çok farklı sektör ile iş birliği yaparak yalnızca kendi bünyesinde değil farklı alanlarda da kullanılabilecek avantajlı kampanyalar geliştiren ING Bank, yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, “Kredi Postam” ismini vermiş olduğu yeni kredi kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ING Bank, geliştirmiş olduğu yeni kredi kampanyasından yalnızca PTT personellerinin ve maaşını PTT’den alan emekli vatandaşların yararlanabileceklerini belirtti. Kredinin üst limitini 45 bin TL olarak belirleyen banka, azami vade sayısını 60 ay, başlangıç faiz oranını ise yüzde 1,29 olarak açıkladı. 

ING BANK KREDİ POSTAM KAMPANYASININ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU!

ING Bank’ın 60 ay vade avantajı ile geliştirmiş olduğu 45 bin TL üst limitli yeni kredi kampanyasının örnek hesaplama tablosu şu şekilde oluşturuldu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,29
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Tahsis ücreti: 50 TL
  • Taksit tutarı: 364 TL