Yeni sezonda kullanıcıları ile buluşturacağı ‘M19 Royale Pass ödülleri’ için geri sayıma geçmiş olan PUBG Mobile, kullanıcılarını heyecanlandırmaya başladı. Yeni güncelleme ile aynı anda başlayacak olan PUBG Mobile M19 Royale Pass ödüllerinin aynı zamanda oyunun yeni sezonu olacak olan M19’u da başlatacağı öğrenildi. Öte yandan aynı zamanda PUBG Mobile M19 Royale Pass ödüllerinin ne kazandıracağı da belli oldu.

Oyun severlerin heyecanla beklediği PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri dönemi geldi. Yeni dönemde birbirinden iddialı ödülleri oyun severlerin hayatına sokacak olan PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri kapsamında verilecek ödüller sızdırıldı. Ödüllerin sızmasının ardından PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri sezonunun ne zaman başlayacağı da netlik kazandı.

PUBG MOBİLE M19 ROYALE PASS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

pubg-mobile-m19-royale-pass-odulleri-icin-tarih-aciklamasi-geldi (2)

SGK'dan Ödeme Müjdesi Geldi! SSK, 4A, 4B, 4C ve EYT'lilere 25 Bin TL Toplu Nakit Para Verilecek... SGK'dan Ödeme Müjdesi Geldi! SSK, 4A, 4B, 4C ve EYT'lilere 25 Bin TL Toplu Nakit Para Verilecek...

Oyun severlerin yakından takip ettiği PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri için geri sayım başladı. Yeni sezonu olacak olan M19 ile kullanıcılarını şimdiden heyecanlandıran PUBG Mobile, yeni güncellemesi ile birlikte ‘PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri’ dönemini de açacağını duyurdu. Yakın zamanda 2.4 güncellemesi ile yeni sezona start verecek olan PUBG Mobile’dan tarih açıklaması da geldi.

Güncellemesiyle birlikte devreye alacağı yeni sezonu 16-17 Ocak 2023 tarihinde başlatacak olan PUBG Mobile, “PUBG Mobile M19 Royale Pass kaç UC?” sorusunun da yanıtını verdi. Öğrenilene göre Royale Pass 360 UC olacakken; Elite Royale Pass 960 UC olacak.

PUBG MOBILE M19 ROYALE PASS ÖDÜLLERİ NELER?

Heyecanla PUBG Mobile’ın bir sonraki sezonu olan M19’u bekleyen oyun severlerin merak ettiği başka bir soru ise hiç kuşkusuz: “PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri neler?” Bu soru da basına sızan bilgiler ile yanıt buldu. PUBG Mobile’ın yeni sezonunda 45 RP ile 50 RP elde eden kullanıcıları hariç diğer tüm kullanıcılarına verilen ödüller böylelikle netleşti. İşte PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri:

  •  1 RP: SLR silah kaplamaları ve Legendary Female Frozen Set
  •  10 RP: Gökkuşağı temalı Kask görünümü
  •  15 RP: İfade
  •  20 RP: Kırmızı temalı Bisiklet görünümü
  •  30 RP: Efsanevi İfade
  •  35 RP: Kırmızı temalı VSS görünümü
  •  40 RP: Dinamik AKM kaplaması
  •  45 RP: Açıklanmadı
  •  50 RP: Açıklanmad