Yeni bir ev sahibi olmak isteyen vatandaşların cazip oranlara sahip konut kredisi fırsatlarından yararlanması sağlanıyor. QNB Finansbank tarafından duyurulan konut kredisi kampanyası ile vatandaşların alacakları yeni evin ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar konut kredisi kullandırılması hedefleniyor. 

120 ay vade seçenekleriyle kullandırılacak kredi kapsamında uygun geri ödeme seçeneklerinin de uygulanması bekleniyor. Bu kapsamda vatandaşların en cazip oranlar ve finansman seçenekleri üzerinden konut satın alımları için finansman kullanması sağlanmaktadır. 

EKSPERTİZ DEĞERİNİN TAMAMINA KREDİ VERİLECEK!

Evini Değiştiren Konut Kredisi ile vatandaşların yeni ev sahibi olmalarını destekleyen QNB Finansbank, yeni ev için belirlenecek ekspertiz değerinin 0’üne kadar konut kredisi kullandıracak. Özellikle son dönemde konut fiyatlarında yaşanan artış sonrasında QNB Finansbank’tan duyurulan cazip oranlar dikkat çekiyor. 

Evin tamamına kredi veren bankalardan olan QNB Finansbank, uygun geri ödeme seçenekleri de sunuyor. 120 aya varan vade ve sabit faiz oranları sayesinde öngörülebilir harcamalar sunacak. 

EVİNİ DEĞİŞTİREN KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ 

qnb-finansbank-120-ay-vadeli-konut-kredisini-duyurdu-evin-ekspertiz-degerinin-tamamina-kred

QNB Finansbank’ın avantajlı konut kredisi ürünlerinden biri olan Evini Değiştiren Konut Kredisi, kredi ödeme planına bağlı olarak 12, 24, 36. taksitle koyacağınız balon ödeme ile mevcut evinizi dilediğiniz dilimde satma olanağı sunmaktadır. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Sadece tapuda ‘’mesken’’ olarak belirtilen yerle için ve sadece gerçek kişiler tarafından kullanılacak kredide hem mevcut evin hem de alınacak evin ekspertiz değerlendirmesine göre işlem yapılmaktadır. 

QNB FİNANSBANK KREDİ MALİYET TABLOSU 

QNB Finansbank konut kredisi kapsamında hazırlanan örnek ödeme tablosuna göre avantajlı oranlarla konut kredisi kullanımına olanak sağlanıyor. Bu kapsamda 100.000 TL kredi için 120 ay vadede yüzde 2,28 faiz oranları uygulanıyor. Kredi taksit tutarı ise söz konusu örnek tablo üzerinde aylık 2.443 TL olarak belirlenmiştir. Düşük taksitli ve yeni evin tamamına kredi ile kolayca evinizi değiştirebilirsiniz.