Hizmet alınan her sektöre yansıyan maliyet artışları, ilgili sektörler tarafından piyasaya sunulan ürünlere de yüksek oranlı zamların yansımasına sebep oldu. Başta gıda ürünleri olmak üzere gündelik hayatın idame ettirilebilmesi açısından ihtiyaç duyulan her hizmet ürününe yüksek oranlı zamların eklenmesi, tüketicileri sabit maaşları ile geçinemeyecek duruma getirdi. Ek olarak kira ve enerji bedellerinin de son dönemlerin en yüksek seviyelerine ulaşmış olması, bütçelerde açıkların meydana gelmesine yol açtı. Bu da tüketicilerin nakde olan ihtiyaçlarını arttırdı.

Son dönemlerde yükselen banka faizleri sebebi ile bütçelerine uygun kredi ürünü bulmakta zorlanan tüketicilere, QNB Finansbank’tan yeni bir kredi ürünü müjdesi geldi. Banka, yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu bir kampanya kapsamında faizleri düşürdüğünü, mevcut müşterileri için de aynı kampanyadan farklı limit ve faiz oranları ile yararlanabileceklerini bildirdi. 

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİNİ DÜŞÜRDÜ!

qnb-finansbankin-yeni-ihtiyac-kredisi-urunu-olay-yaratti-faiz-orani-yuzde-098e-cekildi

Ülkemizin değerli özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank, artan nakit ihtiyaçları sebebi ile sabit giderlerinin yanı sıra temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak duruma gelen tüketiciler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında 3 ay ödemesiz dönem fırsatı sunacağını belirten banka, ilgili kampanyanın yalnızca ilk kez QNB Finansbank’lı olacak olan müşterileri kapsadığını ifade etti. 

Mobil uygulama üzerinden ilk kez banka müşterisi olan tüketicilere yüzde 0,98 faiz ve 12 ay azami vade karşılığında kredi hizmeti sunacağını açıklayan QNB Finansbank, kampanya kapsamında alınabilecek azami destek tutarının 15 bin TL olduğunu belirtti. 

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

QNB Finansbank yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu düşük faizli, 3 ay taksit ertelemeli yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 15 bin TL
  • Vade sayısı: 12 ay 
  • Faiz oranı: Yüzde 0,98
  • Taksit tutarı: 1.351,75 TL