Geçtiğimiz yıldan bu yana hem ekonomi piyasalarında hem tedarik alanlarında hem de ürün fiyatlarını doğrudan etkileyen diğer alanlarda olumsuz gelişmelerin yaşanması, vatandaşların alım güçlerinin dip seviyelere düşmesine sebep oldu. Türk Lirası’nın kaybettiği değer, giderek yükselen enflasyon ve daha pek çok faktör, vatandaşların ellerinde nakit kalmamasına dolayısı ile de yüklü miktarda borçların altına girmelerine yol açtı. 

2022 yılının tamamlanmasına oldukça kısa bir zaman kala geçim dertleri hat safhalara ulaşan ve bu sebep ile de ocak ayının başında açıklanacak olan maaş zamlarını iple çeken vatandaşlar, yeni yıla daha düzenli bir bütçe ile girebilmek adına bazı araştırmalar yapmaya başladı. Borçlarından en uygun plan dahilinde kurtulmak isteyen tüketiciler için araya giren özel bankalardan birisi olan QNB Finansbank, yeni dönemin getirmiş olduğu borç yükünü tek bir noktada toplayacağını ve böylelikle de vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlayacağını bildirdi. Banka, yeni hizmetine ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2022

qnb-finansbankta-borc-sifirlama-donemi-basladi-10-bin-tllik-borcunuzu-gunde-15-tl-odeyerek-

Artan nakit ihtiyaçları karşısında tüketicilerin yanlarında yer alan QNB Finansbank, sene başından bu yana düşük faizler ile duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile bankacılık sektörünün dikkat çeken isimlerinden birisi olmayı başardı. Yeni dönemde gelişen olumsuz faktörler sebebi ile borç yükleri artmış olan vatandaşlar için bir hizmet daha geliştirdiğini bildiren banka, “Borç Kapatma Kredisi” ismini vermiş olduğu yeni destek kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

Farklı bankalara borçları olan vatandaşlara Borç Kapatma Kredisi ile destek vererek ilgili borçları kendi bünyesinde daha uygun bir ödeme planı kapsamında toplayacağını belirten banka, üst limiti 150 bin TL olarak açıkladı. 

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Farklı bankalara borçları bulunan vatandaşlara 150 bin TL’ye kadar borç kapatma desteği vereceğini bildiren QNB Finansbank, söz konusu hizmetinin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 2,32
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Taksit tutarı: 451,23 TL