Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

Uzun süredir yukarı yönlü hareketler içerisinde olan altın ve döviz piyasaları, gündelik hayat akışı içerisinde alışılmış olan ekonomik döngünün kökünden değişikliğe uğramasına sebep oldu. 2021 yılının sonuna doğru başlamış olan bu durum, yeni dönemde de şimdiye kadar çok çeşitli faktörler çerçevesinde varlığını korudu. 

Ekonomi piyasalarının dalgalı grafiklerine eşlik eden çip krizi, yeni dönemde fahiş rakamlardan satışa sunulmuş olan sıfır kilometre ve ikinci el araç model araçlara yeni zamların yansımasına sebep oldu. Bu durum sene bitmeden aracını değiştirmek isteyen veya sıfırdan bir araç sahibi olmayı planlayan tüketicileri hayal kırıklığına uğrattı. 

Araç sahibi olabilmek adına kurmuş oldukları hayalleri ekonomik sebeplerden ötürü ertelemek durumunda kalmış olan vatandaşlara, QNB Finansbank’tan uygun faizli kredi kampanyası müjdesi geldi. Resmi internet sitesi üzerinden yeni kampanyasının duyurusunu yayınlayan QNB Finansbank, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

QNB FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI KASIM 2022

qnb-finansbanktan-eksikleri-tamamlayan-tasit-kredisi-300-tl-odeyene-200-bin-tl-yatirilacak (2)

Sektörün ileri gelen özel bankalarından olan ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde mevcut ekonomik şartlar çerçevesinde geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar ile tüketicilere destek vermeye çalışan QNB Finansbank, bu kez de artan araç fiyatlarına karşı dara düşen vatandaşlar için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. 

QNB Finansbank yeni dönemde araç sahibi olmak isteyen ancak bu isteğini gerçekleştirebilmek adına nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar için yeni bir taşıt kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu bildirdi. İlgili kampanya kapsamında 300 bin TL’ye kadar nakit desteği sağlayacağını belirten banka, yararlanılabilecek olan azami vade sayısını 48 ay olarak açıkladı. 

QNB FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş olan 300 bin TL üst limitli kasım ayı taşıt kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu, şu şekilde oluşturuldu:

  • •    Kredi tutarı: 200 bin TL
  • •    Faiz oranı: Yüzde 2,97
  • •    Vade sayısı: 48 ay
  • •    Taksit tutarı: 8.987,18 TL