Türkiye’de artan otomobil fiyatlarının ardından çok sayıda vatandaş bankaların ve otomobil marklarının cazip taşı kredilerini araştırmaya başladı. Araç finansmanı arayışında olan kişilerin rahat bir ödeme dönemi ile en iyi oranlardan yararlanabileceği kampanya kapsamında avantajlı oranlar sunulmaya devam ediyor. 

Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok

Renault binek araçlarda geçerli olacak cazip kredi kampanyası kapsamında Türkiye’de en çok satan Renault modellerine en uygun oranlar ve fiyat avantajları ile ulaşma şansı sunulacak. Sıfır araç alma hayalleri kuranlar için Renault binek araçlarda cazip teklifler devam ediyor. 

RENAULT BİNEK ARAÇLARDA FİAZSİZ FİNANSMAN FIRSATI!

Renault binek otomobillerde geçerli olmak üzere yüzde 0 faiz oranları ile kredi fırsatı sunuluyor. Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olacak kampanya kapsamında sınırlı sayıdaki 2022 model yılına ait Clio, Megane Sedan, Yeni Taliant, Captur, ZOE, Kadjar, Koleos ve Talisman araçların perakende satın alımlarında geçerli olmak üzere avantajlı oranlar devam ediyor. 

Renault’un en çok tercih edilen modellerinde geçerli olmak üzere Renault Finans tarafından kullandırılacak kredi kapsamında, 30.000 TL kredi 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranları ile sunulacak. 2.533 TL aylık ödeme oranıyla rahat bir ödeme planı da sunuluyor. Araç için peşinat ödemesi ise ayrıca yapılmaktadır.

399.400 TL’DEN BAŞLAYAN AVANTAJLI FİYATLAR!

renault-binek-araclarda-gorulmemis-firsat-yuzde-0-faizli-kredi-arac-alacaklari-sevindiren-f

Renault’un en sevilen modellerinden olan Clio, Renault fırsatlarıyla öne çıkıyor. 2022 Clio Joy 1.0 SCe 65 bg otomobillerde, perakende satın alımlarda 399.400 TL fiyat avantajları uygulanacak. Ayrıca yüzde 0 faizli kredi kampanyasından da yararlanarak Renault Clio modellerinin satın alma seçenekleri de ayrıca tercih edilebilir bir diğer seçenek olarak öne çıkmaktadır.

GÜNCEL RENAULT FİYAT LİSTESİ

Renault araç sahibi olmak isteyenler için cazip fiyatlar duyuruldu. Buna göre Renault modellerinde Ekim ayı fiyat listesi şöyle:

  • Clio Joy 1.0 TCe X- Tronic 90 bg – 495.900 TL 
  • Yeni Taliant Joy 1.0 Sce 65 bg – 403.000 TL 
  • Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg – 549.000 TL