Koronavirüs salgının ortaya çıkması ile birlikte değişen gündelik hayat şartları, salgının ilk döneminde hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde üretimin nerede ise tamamen durmasına sebep olmuştu. Bu durum ülke ekonomileri üzerinde deprem etkisi yaratırken hizmet başlıklarına ve hizmet ürünlerine yüksek oranlarda zamların yapılmasına sebep oldu. Pandeminin etkileri henüz silinememiş ancak aşıların bulunması ile birlikte gündelik hayat şartları büyük oranda eskiye dönmüşken bu kez de pandeminin sebep olduğu çip krizi ortaya çıktı.

Üretimin hemen hemen her alanına tesir eden çip krizi, 2022 yılına girilmesi ile birlikte etkisini iyice arttırdı. 2021 yılının sonunda ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelere bir de çip krizinin eklenmesi, özellikle araç fiyatlarına yüksek oranlarda zamların yansıtılmasına sebep oldu. Hem ikinci el hem de sıfır kilometre araçlarda gözlenen fahiş rakamlar, yeni dönemde araç sahibi olma hayallerinin suya düşmesine yol açtı. 

Mevcut birikimler kapsamında araç sahibi olmanın imkansız hale geldiği şu günlerde, yeni yılda fiyatların daha da yükseleceği ihtimaline karı sene bitmeden araç satın almak isteyen vatandaşlar, bankaların kredi kampanyalarını araştırsalar da yüksek oranlı faizler sonrasında kararlarından vazgeçti. Bu noktada devreye giren Fransa’nın otomotiv devi Renault, kasım ayı boyunca geçerli olan uygun faizli kredi kampanyasını duyurdu. 

RENAULT’TAN KASIM AYI KREDİ KAMPANYASI!

Tereyağı 129 TL’ye, sucuklar 62,50 TL’ye, peynirler 19,50 TL’ye düştü! İşte 24 Ocak BİM indirimleri Tereyağı 129 TL’ye, sucuklar 62,50 TL’ye, peynirler 19,50 TL’ye düştü! İşte 24 Ocak BİM indirimleri

renaulttan-kasim-ayi-kampanyasi-sifir-araclara-100-bin-tlye-kadar-yuzde-099-faiz-ile-kredi-

Ülkemizde ve diğer dünya ülkelerinde tüketiciler tarafından sıklık ile tercih edilen otomobil markaları arasında yer alan Renault, kasım ayı boyunca geçerli olacak olan yeni kredi kampanyasını duyurdu. Firma yüzde 0,99 faiz ve azami 12 vade karşılığında 100 bin TL’ye kadar kredi hizmeti sunacağını açıkladı. 

RENAULT KREDİ KAMPANYASI KAPSAMINDA OLAN ARAÇLAR

Renault düşük faizli kredi kampanyası kapsamında satın alınabilecek olan modellerini şu şekilde sıraladı:

  • Clio
  • Captur
  • Kadjar
  • Megane Sedan
  • Koleos
  • Yeni Taliant