Dijital platform üyeliklerinin fiyatlarının da artmasının ardından indirim fırsatları araştırılmaya başladı. S Sport Plus, Exxen, Exxenspor, BluTV, Youtube Premium, Youtube Music ve Spotify üyeliklerinde geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 50 indirim seçenekleri sunuluyor. 

30 Kasım’a kadar davam edecek indirim fırsatları kapsamında dijital platform üyeliklerini ucuza getirmek isteyenler için cazip fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Vodafone tarafından duyurulan kampanyadan yararlanarak dijital platform üyeliklerinizi indirimli bir şekilde yapabilirsiniz. 

VODAFONE PAY KART İLE YÜZDE 50 İNDİRİM FIRSATI!

s-sport-exxen-youtube-premium-blutv-uyeliklerinde-yuzde-50-indirim-basladi-30-kasima-kadar (2)

Dijital platform üyelikleri için avantajlı indirim fırsatları devam ediyor. Vodafone Pay Kart ile ilgili dijital platform üyeliklerinde geçerli olmak üzere yüzde 50 oranında indirim seçenekleri uygulanacak. S Sport Plus, Exxen, Exxenspor, BluTV, Youtube Premium, Youtube Music ve Spotify üyeliklerinde geçerli olacak indirimlerden yararlanmak için ilgili tarihlerde işlem yapılması gerekiyor. 

Bir kentte ekmek fiyatı şaşırttı! Bir kentte ekmek fiyatı şaşırttı!

Kampanya döneminde yapılacak ilk harcama dikkate alınmaktadır. Sadece söz konusu platformlar için yapılacak harcamalarda geçerli olacak. Kampanya kapsamında bir müşteri için aylık en fazla 30 TL’ye kadar ödül yüklemesi yapılacak. İlgili platformlar için yapılacak harcamalarda geçerli kampanya kapsamında kazanılan ödüller ise birçok farklı alanda kullanımı sağlanacak. Kampanya Vodafone Pay Kart ile yapılacak dijital platform üyeliklerinde geçerlidir. 

DİJİTAL PLATFORM ÜYELİK İNDİRİMİ NASIL ALINIR?

Vodafone Pay Kart sahibi olmak için uygulama mağazalarından Vodafone Pay uygulamasını indirdikten sonra anında ücretsiz kart oluşturulması ya da Vodafone Mağazaları’ndan Fiziksel Vodafone Pay Kart alarak işlem yapılması mümkündür. 

1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dönemi içinde söz konusu platformlarda yapılacak harcamalar geçerli olacak. 30 Kasım tarihine kadar alışveriş yaparak promoya hak kazananlara 1 – 12 Aralık tarihlerinde yükleme yapılacak. Kazanılan hediyeler ise tüm e – ticaret platformları ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalardan kullanılabilecek.