Bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine hizmet sunmaya devam eden bankalar, yeni yılla birlikte faiz oranlarında güncellemeye gitmeye başladı. Bu kapsamda müşterilerine avantajlı kampanyalar sunan bankalardan biri olan QNB Finansbank, geçtiğimiz yıl başlattığı faiz indirimli ihtiyaç kredisi paketlerini yeni yılda da devam ettirme kararı aldı. Böylelikle QNB Finansbank’ın 2023 yılı ihtiyaç kredisi faiz oranları da netlik kazandı.

2023 yılında da müşterilerine beş ayrı ihtiyaç kredisi paketi ile hizmet vermeye devam eden QNB Finansbank, vermiş olduğu ihtiyaç kredisi paketleri kapsamındaki avantajlarını tek tek duyurdu. Özellikle yeni müşterilerine özel olarak duyurduğu ihtiyaç kredisi paketinde avantajlar sağlayan QNB Finansbank, bu kredi için 7 günlük bir süre bulunduğunu bildirdi.

QNB FİNANSBANK’TA HER KESİME ÖZEL KREDİ VAR

sadece-7-gun-yararlanilabilecek-olan-30-bin-tl-nakit-destek-icin-acele-edin

İhtiyaç kredilerinde sağladığı paketlerin avantajlarına ilişkin bilgilendirmeler gerçekleştirmeye devam eden bankalar arasına bugün itibariyle eklenen QNB Finansbank, yeni müşterilerine özel sunduğu ‘Tanışma Kredisi’ kapsamında yüzde 1,74 oranında faizle kredi sağlayacağını duyurdu. Sadece 7 gün geçerli olan QNB Finansbank’ın bu paketinden yararlanabilmek için müşteri olduktan sonraki 7 gün içerisinde başvuru yapmak gerekiyor.

QNB Finansbank’ın tek avantajlı kredi paketi yeni müşterilerine özel olarak sunulmadı. Aynı zamanda halihazırdaki müşterilerine özel krediler de hazırlamış olan QNB Finansbank, ‘Kampanyalı İhtiyaç Kredisi’ paketi kapsamında son bir yıldır ihtiyaç kredisi kullanmamış veya ihtiyaç kredisi açık bulunmayan kişilerin yararlanabileceği bir kredi sunmaya başladı. QNB Finansbank’ın bir diğer özel kredi paketi ise borcunu tek çatı altında toplamak isteyenlere özel sağladığı ‘Borç Transferi Kredisi’ oldu.

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

QNB FİNANSBANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME ERTELEME MEVCUT

İhtiyaç kredisi ödemelerinde erteleme sunduğu bir ihtiyaç kredisi paketi daha sunan QNB Finansbank, ‘Kamu Çalışanlarına Özel Kredi’ paketi kapsamında geri ödemeleri erteleme başladı. İhtiyaç kredilerinde vadeye göre değişen vadeler sunan QNB Finansbank, azami vade oranını ise ertelemeler dahil 36 ay olarak duyurdu.

QNB Finansbank’ın son kredi paketi ise ‘Finansmaaş Kredisi’ oldu. Maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilerine özel bu krediye sunan QNB Finansbank, bu kredi paketi kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı avantajı sağlayacağını duyurdu.