Üst üste gelen zamlar, yüksek enflasyon ve yaşam pahalılığı sonrasında bankaların da cazip kredi fırsatları ilgi görüyor. Acil nakit desteğinden yararlanmak isteyenlere özel Akbank tarafından en uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri duyuruldu. 15.000 TL’ye kadar nakit desteğinden yararlanmak isteyenler için yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi verilecek. Mobil uygulama üzerinden hızlı başvuru yapmak yeterli olacak. 

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik çözüm arayışı içinde olan Akbank, düşük faiz fırsatına sahip kredi teklini duyurmasının ardından birçok vatandaşın bu fırsattan yararlandığı görüldü. Uygun geri ödeme seçenekleri, düşük faiz oranları ve 15 bin lira nakit avantajları sayesinde vatandaşların tüm ihtiyaçlarına çare olunması hedefleniyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ FAZİLERİ YÜZDE 0,99’A KADAR DÜŞTÜ!

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

sadece-mobilden-basvuru-yapmak-yetiyor-ihtiyac-kredisi-faizleri-yuzde-1in-altina-dustu (2)

Nakit sorunları artan vatandaşlar en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda harekete geçen bankalar ise faiz oranlarını yüzde 1’in altına kadar düşürdü. Akbank’ın yüzde 0,99 faiz oranları ile sunduğu 15.000 TL ihtiyaç kredisi kapsamında mobilden başvuru yapmak yeterli olacak. 

1.000 TL ile 15.000 TL arasında nakit ihtiyacı olanlara özel en avantajlı oranlar sağlanıyor. Üstelik uygun vade ve geri ödeme planı sayesinde rahat bir ödeme döneminden de yararlanma imkanı sağlanacak. 12 aya kadar vade seçenekleri Akbank Mobil’den Müşteri Olanlara Hoş Geldin Kredisi kapsamında sunulmaya devam ediyor. 

YÜZDE 0,99 FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

02 Ağustos – 17 Ekim 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirerek ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ adımlarını izleyen vatandaşlar kampanyadan yararlanabilmektedir. İlk defa ve uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlayan kişiler 15.000 TL’ye kadar nakit avantajlarından yararlanabilecek. Acil nakit ihtiyacı olanlara özel Akbank, 12 ay vade seçenekleri de sunmaya devam ediyor. Aylık 1.352 TL taksit seçenekleri ile geri ödemeler yapılabilecek.