Son zamanlarda bankaların üzerine eğildiği alanlardan biri olan ‘yeni müşteri’ kampanyalarının kapsamı her geçen gün genişlemeye başladı. Kampanyaları ile müşteri sayısını artırmak isteyen bankalar, yeni müşterilerine oldukça avantajlı hizmetler vereceğini tek tek ilan eder hale geldi. O bankalar arasına katılan Türkiye İş Bankası ise, yeni müşterilerin e özel bir değil, tam dört ayrı avantaj duyurdu. 

Dört ayrı avantajı ile yeni banka müşterilerini karşılayan Türkiye İş Bankası, nakit desteğinden fatura ödeme indirimine kadar pek çok desteği müşterilerine sunacağını duyurarak, yeni müşteri kampanyalarına farklı bir pencere açtı. Yeni müşterileri için oldukça geniş kapsamlı bir kampanya hazırlamış olan Türkiye İş Bankası, bu kampanya kapsamından yararlanabilmek için yapılması gerekenleri de anlattı. 

YENİ BANKA MÜŞTERİLERİ İÇİN 10 BİN TL NAKİT HAZIR 

sadece-yeni-musterileri-icin-hazirladi-o-banka-10-bin-tl-nakit-destegi-icin-harekete-gecti (2)

Çok sayıda kampanya düzenleyen Türkiye İş Bankası, bu kez yeni banka müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. İŞCEP başta olmak üzere dijital kanallardan bankasına katılan yeni müşterileri için kampanyayı geçerli kılan Türkiye İş Bankası, dört ayrı avantajı ile yeni müşterisi olacak olan vatandaşlara seslendi.

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

Yeni müşteri kampanyası kapsamında faizsiz bir şekilde taksitli nakit avans sunacağını bildiren Türkiye İş Bankası, bu nakit avansın üst limitini ise 10 bin TL olarak açıkladı. Yeni banka müşterilerine sadece bu avantajı sunmayan Türkiye İş Bankası, aynı zamanda doğalgaz faturalarında yüzde 10 indirim olmak üzere maksimum 500 TL indirim vereceğini duyurdu. 

YENİ BANKA MÜŞTERİLERİ İÇİN BLUTV ÜYELİĞİ BEDAVA

Yeni banka müşterileri için avantajları saymakla bitmeyecek olan Türkiye İş Bankası, kampanya kapsamında başvuru yapan vatandaşların bir yol boyunca ücretsiz bir şekilde para transferi gerçekleştirebileceğini belirtti. Türkiye İş Bankası’nın son avantajı ise vatandaşlar cephesinde ilgi gördü. 

Yeni banka müşterilerine özel olarak BluTV üyeliği hediye edeceğini duyuran Türkiye İş Bankası, dijitalden banka müşterisi olanların 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde BluTV’den yararlanabileceğini duyurdu. Öte yandan Türkiye İş Bankası, kampanyanın son tarihini 31 Ocak 2023 olarak açıkladı.