Yedek parça maliyetlerinin para ve altın piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketler sonucunda yükselmesi, geçtiğimiz senenin son çeyreğinde hem sıfır kilometre hem de ikinci el araç modellerine büyük oranda zamların yansımasına sebep oldu. Bu durum piyasada 2- 3 katlık bir fiyat artışının kayda geçmesine yol açarken vatandaşların araç sahibi olma hayallerinin de sıya düşmesine sebebiyet verdi. 

2022 yılında kendi bütçeleri doğrultusunda bir araca sahip olabilmenin umudunu taşıyan tüketiciler, etkisi artan çip krizi ve yukarı yönlü hareketleri devam eden altın piyasası ile para piyasaları karşısında hayal kırıklığı yaşadı. Bu durumun ne zaman sonlanacağına dair bir öngörü ortaya atılamazken yükselen araç fiyatları piyasalarda durgunluk yaşanmasına sebep oldu. 

Yeni dönemde araç fiyatlarına ÖTV indiriminin yapılıp yapılmayacağı halen merak edilmeye devam edilirken piyasanın oldukça altında fiyatlardan araç satışına başladığını duyuran kamu bankası Vakıfbank, tüketicileri umutlandırdı. Banka, elinde bulunan icralık araçlar için Intengo platformu üzerinden yeni ihaleler düzenlediğini duyurdu. 

VAKIFBANK’TAN SATILIK OPEL INSIGNIA!

saka-gibi-fiyatlar-sasirtti-kamu-bankasi-opel-insignia-icin-290-bin-tl-mini-cooper-icin-590 (2)

Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor

Kamu bankalarından olan Vakıfbank, zorlu ekonomik şartların geliştiği şu günlerde birçok farklı kategori altında mağduriyet yaşayan tüketiciler için avantajlı kampanyalar duyurmaya devam ediyor. Son olarak uygun fiyatlı araç satışı hizmetinin de başladığını belirten kamu bankası, Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihalenin ayrıntılarını paylaştı. 

Vakıfbank Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihale ile birlikte 2019 model Opel Insignia aracın fiyat tekliflerine açıldığını belirtti. Aracın İstanbul’da olduğunu ve gri renge sahip olduğunu ifade eden Vakıfbank, ihale başlangıç bedelini 290 bin TL, teminat bedelini ise 14.500 TL olarak açıkladı. 

VAKIFBANK’TAN SATILIK MINI COOPER!

Intengo platformu üzerinden yeni bir ihale daha düzenlemiş olduğunu duyuran Vakıfbank, 2017 model Mini Cooper aracı fiyat tekliflerine açtığını belirtti. Mavi renkli aracın İstanbul’da olduğunu belirten kamu bankası, ihale başlangıç bedelini 590 bin TL, teminat bedelini ise 29.500 TL olarak açıkladı.