Alışveriş yapan kişilerin sıklıkla kullandığı kredi kartlarının en avantajlı özelliği hiç kuşkusuz maliyeti yüksek bir ürünü taksitle almak. Ancak son zamanlarda bu özelliğin yerini alışveriş sektörü kampanyaları almaya başladı. Zira bu kampanyalardan kazanılan promosyonlar, başka alışverişleri bedavaya getirdiği için vatandaşların banka seçiminde bir kriter haline dönüştü. 

Yeni dönemde çok daha önemli hale gelmiş olan bankacılık sektörü alışveriş kampanyalarını sık sık düzenleyen bankalardan biri olan ING Bank, bu kampanyalar arasına bir yenisini daha ekledi. Yeni yıla da kampanyaları ile adım atan ING Bank, bu kez kampanyaları kapsamına market alışverişlerini aldı. Market alışverişlerini kredi kartı ile yapan banka müşterilerine seslenen ING Bank, kampanya koşullarını sağlayanların ödüllendirileceğini bildirdi. 

ING BANK’TA MARKET ALIŞVERİŞİNE 175 TL HEDİYE 

sartlar-aciklandi-ing-bank-kredi-karti-sahiplerinin-hesaplarina-175-tl-yatirilacak

Yeni bir kampanya ile müşterilerine yeni yılda da kazandırmaya devam eden ING Bank, 1 Ocak ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi marketlerden farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 300 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 35 TL olmak üzere toplamda 175 TL hediye edeceğini duyurdu. ING Bank, hediye için kampanyaya katılımı da şart koştu. 

Kampanyadan yararlanmak için harcama yapmadan önce kampanyaya katılımı şart koşan ING Bank, kampanya katılımına ilişkin yayınladığı duyuruda; “Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ‘GIDA’ yazıp, 2205’e SMS gönderin” ifadelerini kullandı. Öte yandan ING Bank, kampanyaya katılım koşullarını da açıkladı. 

ING BANK, ŞARTLARINI BELİRLEDİ

Kampanyadan yararlanmak için şartlarını yazılı bir şekilde müşterilerine ileten ING Bank, alışverişlerin her birinin farklı günlerde yapılması gerektiğinin altını çizdi. Kampanyadan ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart sahiplerini yararlandıran ING Bank, kampanyadan yararlanamayacak olan müşterilerini de açıkladı. 

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

Kampanyadan ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart sahiplerini yararlandırmayan ING Bank, kazanılan Bonusların 7 Şubat tarihinde hesaplara geçeceğini bildirdi. Kampanya tutarına yalnızca yurt içi harcamlarını dahil eden ING Bank, kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılmasını istedi.