Seneler önce gazinolarda assolist olarak sahne alan Seren Serengil, son dönemlerde şarkıcılık kimliğinden ziyade magazinsel olayları ile gündemden düşmemeye devam ediyor. Bir süredir Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” isimli magazin programının yorumcularından birisi olarak izleyicinin karşısına çıkan Serengil, masaya yatırdığı ünlü isimler hakkında söyledikleri ile adeta magazin gündemini yönetiyor. 

Bir süre önce Hadise ve Reza Zarrab’ın yasak aşk yaşadıklarını ve Zarrab boşandıktan sonra da bu ilişkinin devam ettiğini ortaya atarak magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil, ünlü ünsüz fark etmeden kişiler hakkında yaptığı ağır yorumlar ile birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından oldukça sert eleştiriliyor. 

Bircan Bali ve Arto ile birlikte Söylemezsem Olmaz programını yöneten Seren Serengil geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde, son zamanların en sevilen dizilerinden olan ve yayınlandığı ilk günden bu yana reyting rekorları kıran Yalı Çapkını isimli diziyi hedef aldı. Diziden yola çıkarak izleyici kitlesinin tercihlerini eleştirmeye başlayan Serengil, bir kesim tarafından desteklenirken birçok kişi tarafından da “bir de buna karış” yorumları ile eleştirildi. 

BİRCAN BALİ KONUYU ANLATTI!

seren-serengil-bu-sefer-de-yali-capkini-dizisini-diline-doladi-biz-ahlaksiz-hikayeler-seviy

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı bir kitaptan Star TV ekranlarına uyarlanan ve henüz macerasının başında olmasına rağmen reyting rekorlarını alt üst eden Yalı Çapkını dizisi, Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında masaya yatırıldı. Dizinin konusunu anlatan Bircan Bali, “Emre Altuğ karakteri yengesi ile birlikte oluyor, kızın ablası eniştesini öpüyor” ifadelerini kullandı. 

SEREN SERENGİL’DEN FLAŞ YORUM!

Gökhan Çıra’dan eski aşkı Selin Ciğerci’yi kızdıracak hamle, o isimle evleniyor! Gökhan Çıra’dan eski aşkı Selin Ciğerci’yi kızdıracak hamle, o isimle evleniyor!

Bircan Bali’nin diziye dair yaptığı açıklamalardan sonra konuya ilişkin yorum yapan Seren Serengil, şoke oldu. Serengil diziyi ve izleyicilerini şu sözler ile eleştirdi: “Biz ahlaksız hikayeler seviyoruz. Kalbim sıkışıyor. Bizde de bir anormallik var hep böyle hikayeler… Yenge ile aşk yaşıyor ne demek?” Rezil durumları seyretmeyi seviyorsunuz.”